ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Téměř deset milionů korun a pomoc pro desítky lidí se zdravotním postižením.​ To je výsledek charitativních běhů Run and Help. V roce 2023 proběhl už devátý ročník projektu.

Každý rok se do šňůry charitativních běhů Konta Bariéry zapojují tisíce nadšenců, kterým není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi rodiny, děti, party přátel, třídy i celé školy nebo zaměstnanci, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům, kamarádům či kolegům. Vlastní příběh každoročně představí Konto Bariéry. 

Run-and-Help-vizual.jpg

Dominik-(1).jpgV roce 2023 věnovala nadace Run and Help Domčovi. Jedenáctiletý chlapec měl smůlu, že se narodil bez části levé ruky. Navzdory svému handicapu ale nadšeně sportuje, hraje fotbal, chvíli dokonce zkoušel i basketbal. Úplně nejvíc Domču baví jezdit na kole. Potřeboval by však speciální sportovní protézu, aby mohl pořádně chytit řídítka a nebolela ho při jízdě záda.  Společně s Domčou z výtěžku charitativních běhů pomůžeme získat sportovní protézy také dalším mladým lidem s podobným handicapem, mezi nimi například 27leté paraatletce Tereze, 17letému studentovi Davidovi nebo skvělému 15letému golfistovi Filipovi.

Patronkou Run and Help 2023 byla opět tenisová šampionka a moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková. 

Kontakt


Podporují nás

Jdu na to