ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Devět milionů korun a pomoc pro desítky lidí se zdravotním postižením.​ To je výsledek charitativních běhů Run and Help. V roce 2023 startuje už devátý ročník projektu. Přidejte se k nám.

Každý rok se do šňůry charitativních běhů Konta Bariéry zapojují tisíce nadšenců, kterým není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi rodiny, děti, party přátel, třídy i celé školy nebo zaměstnanci, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům, kamarádům či kolegům. Vlastní příběh každoročně představí Konto Bariéry. 

Run-and-Help-vizual.jpg

Zaregistrujte se zde.

Dominik-(1).jpg
V roce 2023 věnujeme Run and Help Domčovi. Jedenáctiletý chlapec měl smůlu, že se narodil bez části levé ruky. Navzdory svému handicapu ale nadšeně sportuje, hraje fotbal, chvíli dokonce zkoušel i basketbal. Úplně nejvíc Domču baví jezdit na kole. Potřeboval by však speciální sportovní protézu, aby mohl pořádně chytit řídítka a nebolela ho při jízdě záda.  Společně s Domčou z výtěžku charitativních běhů pomůžeme získat sportovní protézy také dalším mladým lidem s podobným handicapem. Jejich příběhy vám postupně představíme. 

Patronkou Run and Help 2023 je tenisová šampionka a moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková. 


Vyběhněte s charitativní čelenkou

Pro všechny sportovní nadšence připravilo letos Konto Bariéry navíc malé překvapení. Ve spolupráci s českou značkou BJEŽ vznikla sportovní čelenka navržená speciálně pro projekt Run and Help. K dostání je v e-shopu bjez.cz a z každého prodaného kusu putuje 120 korun na Konto Bariéry. 

Celenka-Run-and-Help-od-BJEZ.jpg

Kontakt


Podporují nás

Jdu na to