Spojit příjemné s užitečným. To je projekt Run and Help neboli Běhání, které pomáhá. Každý rok se do charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, kterým není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi rodiny, děti, party přátel a zaměstnanci, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům, kamarádům či kolegům.

 

Startujeme 6. ročník našeho charitativního běhu a bude netradiční! :) Školy jsou zavřené nebo fungují v omezeném režimu, ale běhat je dovoleno! :) Zaběhněte si kdykoli a kdekoli - sami, s rodinou nebo partou a pomozte tak Lucce a dalším dětem!

!!  RUN AND HELP 2020 - REGISTRACE ZDE !!

Komu pomáháte 

Téměř 6 000 000 korun a pomoc pro desítky lidí se zdravotním postižením.​ To je pět úspěšných ročníků Run and Help. Za dobu trvání projektu jsme podpořili již téměř 130 lidí! Ročník 2019 přinesl 1,8 milionu korun pro celkem 33 lidí s handicapemLetos pomáháme Lucce (12), která přišla následkem autonehody o ruku. Potřebuje speciální protézu v hodnotě 1,4 milionu korun. 

PŘÍBĚH LUCKY

 lucka.jpg

Run and Help 2020

Chcete také běhat a pomáhat druhým? Jsme moc rádi! Zapojit se je jednodušší než si myslíte. Běháme každý rok na jaře. Run and Help si můžete ušít na míru podle svých potřeb a možností. Napište nám!

Přispějte na projekt Run and Help

Kontakt