Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

 
Spojit příjemné s užitečným. To je projekt Run and Help neboli Běhání, které pomáhá. Každý rok se do charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, kterým není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi rodiny, děti, party přátel a zaměstnanci, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům, kamarádům či kolegům.

​Komu pomáháte

Téměř 6 milionů korun a pomoc pro desítky lidí se zdravotním postižením.​ To je šest úspěšných ročníků Run and Help. Za dobu trvání projektu jsme podpořili již téměř 130 lidí!

letos účastníci svým startovným pomáhali Lucce (12), která přišla následkem autonehody o ruku. Díky několika projektům pod záštitou Konta Bariéry a také projektu Run and Help se podařilo vybrat částku potřebnou na speciální protézu v hodnotě 1,4 milionu korun. Moc děkujeme všem, kteří pomohli!

PŘÍBĚH LUCKY

 lucka.jpg

Chcete také běhat a pomáhat druhým? Jsme moc rádi! Zapojit se je jednodušší než si myslíte. Běháme každý rok na jaře. Run and Help si můžete ušít na míru podle svých potřeb a možností. Napište nám!

Přispějte na projekt Run and Help

Kontakt