Run-and-Help-lg.png
 
run-and-help-uvodni-foto.png

Spojit příjemné s užitečným. To je projekt Run and Help neboli Běhání, které pomáhá. Každý rok se do charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, kterým není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi děti, party přátel a zaměstnanci, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům, kamarádům či kolegům.

!! AKTUÁLNÍ ROČNÍK ODLOŽEN !!

Komu pomáháte 

Téměř 6 000 000 korun a pomoc pro desítky lidí se zdravotním postižením.​ To je pět úspěšných ročníků Run and Help. Za dobu trvání projektu jsme podpořili již téměř 130 lidí! Ročník 2019 přinesl 1,8 milionu korun pro celkem 33 lidí s handicapem.

Run and Help 2020

Vyberte si vlastního příjemce pomoci ze svého okolí nebo pomozte Lucce (12), která přišla následkem autonehody o ruku. Potřebuje speciální protézu v hodnotě 1,4 milionu korun. 

 lucka.jpg

Pravidla projektu

  • Škola, třída, instituce, firma, klub, parta kolegů či kamarádů stráví společný čas na čerstvém vzduchu.
  • Nikdo nezávodí, časy se neměří, vítězové jsou všichni.
  • Za každé uběhnuté kolečko, kilometr nebo jen stovky metrů přispějte.
  • Zvolte si den a čas, který vyhovuje vám. Běháme vždy na jaře - zhruba od poloviny dubna do poloviny června.
  • Sami si určíte částku za kilometr či jeho poměrnou část. Za každých uběhnutých sto metrů, tak můžete přispět například pět korun, či za každý kilometr padesát korun.
  • Peníze mezi sebou účastníci vyberou a pošlou na transparentní sbírkový účet Konta Bariéry (17111444/5500), variabilní symbol vám přidělíme, poznámka pro příjemce: Run and Help.
  • Z výtěžku pomůžeme lidem s postižením.
  • Máte ve svém okolí handicapovaného spolužáka, kamaráda či kolegu? Můžete pomoci přímo jemu/jí! Sami se rozhodněte a dejte nám vědět, koho chcete prostřednictvím Konta Bariéry podpořit.

Přidejte se k nám!

Chcete také běhat a pomáhat druhým? Jsme moc rádi! Zapojit se je jednodušší než si myslíte. Běháme každý rok na jaře. Run and Help si můžete ušít na míru podle svých potřeb a možností. Napište nám!

Přispějte na Run and Help

Kontakt