ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Kinematograf bratří Čadíků


Kinematograf jezdí po České republice od roku 1992. Dobrovolné vstupné věnují bratři Josef a Pavel Čadíkovi po celá léta na podporu charitativních organizací. Diváci letních kin podporují Konto Bariéry od roku 2008.

kinematograf.png

Za léta spolupráce vyneslo dobrovolné vstupné přes 13 milionů korun. Každý rok díky těmto financím může Konto Bariéry přispět desítkám lidí. Děti i dospělí s handicapem si mohli pořídit nákladné zdravotní a kompenzační pomůcky. „Pevně věřím v životaschopnost tohoto projektu a těším se na vaši účast a další spolupráci a chvíle strávené pod širým nebem,“ říká zakladatel Kinematografu Josef Čadík. Rozhovor s Josefem Čadíkem si můžete přečíst zde. 

Formou dobrovolného vstupného návštěvníci už patnáct sezon podporují Konto Bariéry – za tu dobu se podařilo shromáždit přes 14 milionů korun, a zlepšit tak život stovkám lidí s postižením. 

Ocenění od Fóra Dárců

V roce 2020 obdržel Kinematograf významné ocenění Fóra dárců, konkrétně první místo v kategorii Sbírkoví spojenci. Smyslem Cen Fóra dárců je podpořit a vyzdvihnout důležitou práci v charitativní oblasti a ve veřejně prospěšných oborech. Oceňují se smysluplné a zajímavé sbírkové akce, které jsou transparentní, kredibilní a přispívají tak k rozvoji individuálního dárcovství v České republice.

CFd_Kinematografie-bratri.jpg


Kontakt


Fotogalerie


Partner projektu

Jdu na to