ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Umíte vykouzlit úsměv. Děkujeme!


Ondra, Kryštof, Matyáš, dva Jakubové a malý Kubík, Jindřich a Antonín. Pamatujete si ta jména? Nebo ještě jinak. Tři  prima kluci, jeden nadšený cyklista, mladý přírodovědec, batole, táta od dvou dětí či známý výtvarník – ti všichni statečně bojují s různými handicapy. Vy jste jim pomohli a vykouzlili úsměv na tváři. Ty úsměvy patří i Vám.

uvod_happy_endy-(2).jpg
Klienti, o kterých jsme vám psali v našich newsletterech. Ještě vám nechodí? Přihlaste se k odběru.
 
matyas.jpgMatyáš je jak vyměněný

Neslyšící Matyáš se svými barevnými „kochlíky“ nás všechny dostal svou bezprostředností. Aby dobře slyšel paní učitelku nebo rodiče na kole, potřeboval speciální mikrofon. Jakmile ho měl, hned spěchal do školy a paní učitelka pak volala rodičům, že Maty je jako vyměněný, reaguje pohotověji a je vnímavější. A Maty? Je moc spokojený a se svým novým mikrofonem se všem rád pochlubí, ve škole i na výletě s rodiči.

 

ondra-(1).jpgOndra vyráží na super výlety
Z první jízdy na novém cyklovozíku byl desetiletý Ondra nadšený a měl podle maminky úsměv od ucha k uchu. Tenhle prima kluk, který statečně bojuje s následky dětské mozkové obrny a je závislý na celodenní péči, může teď díky vaší štědrosti vyrážet i do vzdáleného okolí, samozřejmě se svým psím kamarádem Síďou. „V terénu se nám jezdí báječně, je to pro nás velká úleva,“ píše maminka s Ondrou.

 

kubik.jpgKubík už říká první slova
Od narození má Kubík středně těžkou vadu sluchu. Aby se naučil mluvit, potřeboval sluchadla. Vy jste mu na ně přispěli a Kubík udělal velký pokrok. „Byl to dar z nebes, sluchadla mu pomohla nejen se sluchem, ale i s koordinací pohybu. V mžiku začal obcházet nábytek, říkat první samohlásky i slovíčka. Velkou rychlosti dohání to, co bez nich zameškal. Moc všem děkujeme,“ píší Kubíkovi rodiče.

 

krystof-(1).jpgKryštof šlape co to jde
Pohodový a vždy dobře naladěný Kryštof se na nohy sám nepostaví a je odkázaný na vozík. Má z něj ale prý daleko lepší rozhled a stále vymýšlí, co by mohl podnikat. Díky vám může doma posilovat ruce a nohy na motomedu. „Motomed mě baví, teď v létě na něj mám míň času, protože jsem hodně venku. Občas ho ale půjčím sestřičce, protože se nám oběma líbí, jak měří rychlost a ujetou vzdálenost. Díky za něj,“ vzkazuje Kryštof.

 

Děkujeme, že pomáháte s Kontem Bariéry!

Jdu na to