ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Automobil pro Erika

Erik-2-(1).jpgEričkovi je 10 let a jeho diagnózy jsou dětská mozková obrna, epilepsie, mikrocefalie, hluboká mentální retardace a porucha příjmu potravy. 

Jak to vše začalo?
Po narození Eriček doslova bojoval o život a lékaři si s ním dlouho nevěděli rady. Trvalo půl roku než vyhlášený neurolog MUDr. Alfréd Böhm konečně stanovil diagnózu se slovy, že Eriček i jeho rodina nebudou mít lehký život.
 
V deseti letech je jeho mentální stav na úrovni  tříměsíčního miminka a s pohyblivostí je to ještě o něco horší. Nepoužívá ruce ani nohy, nedokáže se přetočit a pokud něco potřebuje, tak si o to nedokáže říci. Je zcela odkázán na péči druhé osoby, kdy má nastolen svůj pravidelný pitný a jídelní režim. Maminka o něj pečuje 24 hodin denně.
Děkujeme, že jste si udělali čas na přečtení našeho příběhu a přejeme hlavně hodně zdraví, protože lidé v podobné situaci, jako jsme my, vědí jaký je to dar.
Nyní je pod dohledem neurologa, ortopeda, gastroenterologa a pravidelně jezdíme cvičit do rehabilitačního centra. Všude ho vozí jeho tatínek a maminka automobilem, který už rozměry a vnitřním vybavením nedostačuje na zvyšující se požadavky, jelikož Eriček je už dost velký a stále roste.
 
 Eričkova rodina by potřebovala automobil, který by byl vybaven nakládací plošinou a měl speciální sedadlo pro handicapované osoby. Bohužel z finančního hlediska si takový automobil ale nemůže dovolit, proto se obrací na dárce Konta Bariéry s žádostí o finanční pomoc.
 

Fotogalerie

Jdu na to