Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Nové auto pro Patrika

Během šesti dnů 1690 dárců poslalo Patrikovi na nové auto více než 400 tisíc korun! To je úžasná bilance výzvy Nikol Štíbrové na Instagramu. 

Děkuji všem co přispěli a hlavně Kontu bariéry za otevření sbírky a Nikol Štíbrové, která opakovaně sdílela příběh na svém Instagramu a díky tomu se podařilo za víkend vybrat celou částku. Automobil využiju na cestu do práce, na rehabilitace a hlavně s přítelkyní poté od dubnu s miminkem na výlety za rodinou, k lékaři a tak, kde bez problému naložíme invalidní vozík a kočárek do zavazadlového prostoru automobilu. Velice si toho vážíme a ještě jednou mockrát děkujeme. 
inCollage_20210203_092155921.jpg

Patrikův příběh

Patrikovi se v sedmnácti letech změnil celý život. Měl vážný úraz, při kterém si poranil páteř a od té doby je odkázaný na invalidní vozík. Nenechal se ale zastavit, snaží si užívat života, jak jenom to je možné. Sportuje, jezdí na výlety a tráví čas se svou přítelkyní a pejskem.

Je také velmi pracovitý, pracuje jako projektant pro firmu Škoda Auto v chráněném pracovišti.  S partnerkou žijí již dva roky ve společné domácnosti. Oba si velmi přáli založit rodinu, a to se jim díky umělému oplodnění nakonec povedlo. Nebylo to pro ně jednoduché ani psychicky, ani po finanční stránce, ale nyní se oba radují z těhotenství Patrikovi partnerky. Miminko má přijít na svět letos v dubnu.  
,,Chci se co nejlépe postarat o svou rodinu,'' říká Patrik.
Patrik potřebuje své rozrůstající se rodině pořídit nový větší vůz, kam by se vešel vozík i kočárek pro děťátko. S rodinou by auto využil při cestách do práce, k lékaři, na nákupy a společné výlety. Patrik bude vděčný za jakýkoli finanční příspěvek.


Fotogalerie