Handbike pro Tomáše

VYBRÁNO
0 Kč
73 834 Kč
198 700 Kč
CHCI POMOCI
Jmenuji se Tomáš a je mi 43 let.Můj život se zásadně změnil v srpnu roku 2009, kdy se mi stal úraz s poraněním krční páteře s následným úplným ochrnutím dolních končetin a částečným ochrnutím horních končetin. 
Tomáše podporuje charitativní golfový turnaj Tomas Cup 2020. 

"Dovolte mi, abych Vám poděkoval a popřál Vám ve Vaší záslužné činnosti hodně úspěchů a osobního uspokojení!"


Po úraze jsem se i přes těžký handicap snažil o co největší zapojení zpět do běžného života. Kromě pravidelné rehabilitace jsem také vystudoval vysokou školu. I nadále se snažím žít aktivním životem. Pracuji na částečný úvazek jako administrativní pracovník.
Ve svém volném čase se věnuji mnoha sportům. Mým největším koníčkem stalo přístrojové potápění, které mne naplňuje, především volností pohybu pod vodní hladinou a od roku 2012 jsem vedoucím oddílu potápění ve Sportovním klubu vozíčkářů Praha, kde zařizuji tréninky potápění pro vozíčkáře, včetně potápěčských soustředění v otevřené vodě. 

Rád podnikám výlety přírodou na speciálním kole pro vozíčkáře „handbike“ se svoji přítelkyní. Bohužel nemám kolo vlastní, tak si ho podle možnosti půjčuji. Mým snem je pořídit si vlastního handbike, abych mohl vyrážet na  projížďky kdikoliv.
 

Fotogalerie