Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Handbike pro Tomáše

Novoroční sbírka s Aktuálně.cz

Výtěžet novoroční sbírky s Aktuálně.cz předčil naše očekávání. Sbírka byla určena pro Láďu. A protože se ve sbírce sešlo více peněz, než kolik sám potřebuje, souhlasí s tím, že zbylé peníze daruje Konto Bariéry dalším žadatelům o pomoc. Tomáš  tak získá přes 42 tisíc korun na handbike.

Tomáše podpořil také charitativní golfový turnaj Tomas Cup 2020. 

"Dovolte mi, abych Vám poděkoval a popřál Vám ve Vaší záslužné činnosti hodně úspěchů a osobního uspokojení!"
Jmenuji se Tomáš a je mi 43 let.Můj život se zásadně změnil v srpnu roku 2009, kdy se mi stal úraz s poraněním krční páteře s následným úplným ochrnutím dolních končetin a částečným ochrnutím horních končetin.  Po úraze jsem se i přes těžký handicap snažil o co největší zapojení zpět do běžného života. Kromě pravidelné rehabilitace jsem také vystudoval vysokou školu. I nadále se snažím žít aktivním životem. Pracuji na částečný úvazek jako administrativní pracovník.
Ve svém volném čase se věnuji mnoha sportům. Mým největším koníčkem stalo přístrojové potápění, které mne naplňuje, především volností pohybu pod vodní hladinou a od roku 2012 jsem vedoucím oddílu potápění ve Sportovním klubu vozíčkářů Praha, kde zařizuji tréninky potápění pro vozíčkáře, včetně potápěčských soustředění v otevřené vodě. 

Rád podnikám výlety přírodou na speciálním kole pro vozíčkáře „handbike“ se svoji přítelkyní. Bohužel nemám kolo vlastní, tak si ho podle možnosti půjčuji. Mým snem je pořídit si vlastního handbike, abych mohl vyrážet na  projížďky kdikoliv.
 

Fotogalerie