ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Taxík Maxík pomáhal na Ukrajině


Projekt Taxík Maxík funguje již od roku 2014. Díky ziskům z prodeje produktů lékáren Dr. Max bylo vyrobeno 22 vozů, které pomáhají handicapovaným a seniorům napříč celou Českou republikou. Taxíky ale nepomáhají jenom s přepravou lidí. V posledních letech se vydávají pomáhat i jiným způsobem. V době pandemie převážely tolik potřebné zdravotnické pomůcky a nyní se vůz z Prahy 7 vypravil pomáhat i na Ukrajinu.

,,V sobotu jsme podnikli humanitární cestu s Taxíkem Maxíkem na pomoc lidem zasaženým válkou," popisuje cestu Mgr. Veronika Fajstavrová, zástupkyně ředitele holešovické Charity.

foto-3-(2).jpg

V sobotu zástupci Charity České republiky z pražských Holešovic podnikli humanitární cestu  na pomoc lidem zasažených válkou na Ukrajině.  Slova útěchy a povzbuzení občanům prchajícím ze země poskytl pastor Marek Gombar, který se byl jedním z účastníků výpravy. Vůz doputoval téměř k Užhorodu odkud odvážel 4 ženy a 3 děti. Jejich přechodným domovem bude porzatím město Olomouc.  Nesmírně si vážímě každého jednoho člověka, který se na pomoci podílel. 

Děkujeme, že pomáháte, kde je třeba


Fotogalerie

Jdu na to