ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Schody už jim nevadí!


Jihočeské Centrum Kaňka komplexně pečuje o děti s postižením a jejich rodiny. Díky nové plošině, na kterou přispělo i Konto Bariéry, už nejsou schody pro jeho klienty problém. 

Plosina_Kanka_2.jpg"Bezbariérový přístup žákům a uživatelům terapií do
1. patra pavilonu C dlouhá léta poskytovala stará schodišťová plošina. Už několik let signalizovala, že její životnost se chýlí ke konci a v poslední době se její použití podobalo bojové hře,
" stojí v poděkování, které jsme od Centra Kaňka dostali.  Aby se klienti centra dál dostali ke všem jeho službám, bylo potřeba dosluhující plošinu vyměnit za novou. "V realitě naší obecně prospěšné organizace to znamená "někde sehnat" téměř 500 tis. Kč. Naštěstí existují naši partneři a spolupracující organizace, na které se vždycky v takové nouzi s dofinancováním našeho provozu obracíme. Nezklamali..." píše dál Centrum Kaňka na svém webu.

Jednou z organizací, které na novou plošinu v Centru Kaňka přispěly, je i Konto Bariéry. A my máme radost, že už plošina dobře slouží všem dětem a mladým dospělým,  kterým jejich handicap neumožňuje zdolat schody vlastními silami. V prvním patře pavilonu C se nyní v Kaňce nachází třída speciální ZŠ, odpoledne je protor využíván pro družinu a v denním provozu tam fungují pracovny fyzioterapie a ergoterapie.

Děkujeme, že s Kontem Bariéry pomáháte zlepšovat život lidí s handicapem!

Jdu na to