ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

PRE má energii podporovat silné příběhy


Přes deset let pomáhá Konto Bariéry spolu s Pražskou energetikou handicapovaným lidem žít lépe.  Společně už jsme rozdělili téměř 35 milionů korun. 

PRE_Jana.jpg

„Jsme u nás v nadaci velmi pyšní, že máme partnery jako je PRE. S Kontem Bariéry spolupracuje nepřetržitě už deset let a my si téhle spolupráce velmi vážíme, protože díky ní mají handicapovaní z Prahy a blízkého okolí zase o něco snadnější život. Společně dokážeme finančně podpořit i výjimečné žádosti a opravdu výrazně pomoci těm, kteří to potřebují,“ říká ředitelka Konta Bariéry Jolana Voldánová.

PRE_Martin.jpgNa spolupráci s Kontem Bariéry nyní PRE upozorňuje i v nové reklamní kampani. „Jako hlavní motiv kampaně jsme zvolili naši dlouholetou podporu Konta Bariéry. PRE pomáhá prostřednictvím Nadačního fondu PRE klientům Konta Bariéry soustavně již od roku 2012. Za tuto dobu poskytla Pražská energetika prostřednictvím Konta Bariéry na darech bezmála 35 milionů korun,“ uvedl mluvčí PRE Karel Hanzelka. Jde o prostředky na pořízení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, zařízení k odstraňování bariér, financování léčebných pobytů či sportovních pomůcek, které umožňují lidem po úrazu návrat do aktivního života.

Kampani bezplatně propůjčili tvář Jana Hanová a Martin Zach, kterým Pražská energetika prostřednictvím Konta Bariéry pomohla. Kromě nich se na vizuálech objevuje i elektrická liška Eli, která je od roku 2022 symbolem PRE. Celou komunikaci propojuje slogan: „Máme energii podporovat silné příběhy. Spolu s kontem Bariéry pomáháme už přes 10 let.“ S kampaní se lidé mohou setkat v průběhu srpna a září na billboardech, prostřednictvím (světelných vitrín) citylightů, v tisku či online prostoru. Kampaň na základě zadání Pražské energetiky a ve spolupráci s Kontem Bariéry připravila reklamní agentura WMC Grey.    
 
Jdu na to