ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Osobní asistence pro Eričku


Srdečně děkujeme všem dárcům za podporu. Díky Vašim darům se o Eričku ve škole a také doma, když jsou rodiče v práci, bude i nadále starat její oblíbená osobní asistentka.Erička má problémy od dvou a půl měsíců. Potýká se s poruchou vývoje. Sama se nenají, nenapije ani nevykoupe. Její rodina pro ni udělá první poslední. 

Dnes je Eričce sedm let a my bychom chtěli její rodině  ulehčit starosti. Holčička má ráda osobní asistentku, která rodině vypomáhá během doby, kdy jsou rodiče v práci. A právě s osobní  asistencí bychom chtěli rodině pomoci.
ericka3-(1).jpg

Eriččina maminka nám napsala

Chcete Eričce pomoci? Přispějte jednoduše online  libovolnou částku na této stránce. Děkujeme!
Erička se narodila předčasně. Brzy jsme začali pozorovat nemotornost. Zjištění, která jsme dohledávali po nocích na internetu a v knihách, nás šokovala. Erička má regres vývoje. S naší holčičkou cvičíme několikrát denně a zkoušíme různé rehabilitační metody. Jezdíme také na akupunkturu, reflexní masáže a na plavání. Eričce všechny tyto činnosti neobyčejně zpestřují život a navíc jí pomáhají.

Erička chodí do první třídy a potřebuje osobní asistentku.

Erička  od letošního září chodí do první třídy. Navykla si na paní asistentku, do té doby se cizích lidí bála. A proto jsme začali využívat asistenci i doma, když není Erika ve školce a my jsme v zaměstnání. Je šťastná, když má změnu a čas strávený s paní asistentkou si moc užívá.  

Budeme rádi za jakoukoliv pomoc

Fotogalerie

Jdu na to