ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Karolínka trénuje s chodítkem


Třináctiletá Karolínka se potýká s těžkým fyzickým i mentálním handicapem - trpí dětskou mozkovou obrnou a je nevidomá. Přesto je stále usměvavá a miluje pohyb na všem, co jede. S vaší pomocí jsme jí přispěli na speciální chodítko. Maminka Karolínky nám za to poslala do nadace krásné poděkování i s videem.

Vážená nadace,

konečně se nám povedlo nasbírat potřebné finance na chodítko Alinker pro naši dceru Karolínku, kde se i Vaše nadace podílela na této nemalé sumě.
Bohužel letošní rok pro nás nezačal vůbec příjemně, Karolínka měla velké problémy se shuntem, kdy musela podstoupit od února do května asi sedm operačních výkonů.  Ještě nyní se zotavuje a chodítko nám v tuto dobu přišlo velice vhod. Karolínka musí více posílit zádové svalstvo a dolní končetiny, aby se vrátila alespoň do své původní formy.
Karolínka přes všechny problémy neztrácí úsměv na tváři a užívá si své vysněné "motorky". Už odmalinka má velice ráda všechny druhy odrážedel, autíček, traktůrků, na kterých se jako malá zvládla sama pohybovat a orientovat i přes svůj velký handicap, a to dětská mozková obrna a praktická slepota.
Jsme nesmírně vděčni za Váš příspěvek, který pomohl Karolínce spojit příjemné s užitečným. Jízdu na tomto chodítku považuje za hru a zábavu a zároveň tím nenásilnou formou rehabilitujeme.
 
Ještě jednou z celého srdce děkujeme.
Kateřina S. s rodinou
Děkujeme, že pomáháte s Kontem Bariéry!
Jdu na to