Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Arnošt Petráček píše z Tokia


 

Aktuálně z Tokia:
3. 9. V závodě na 50 m znak vybojoval Arnošt Petráček stříbrnou medaili! Našeho  reprezentanta porazil ve světovém rekordu 40,99 sekundy Rus Roman Ždanov. Petráček za ním zaostal o 27 setin, ostatní soupeři měli za vítězem více než dvousekundovou ztrátu. Gratulujeme k úžasnému umístění a výkonu!


Milí přátelé, 

rád bych Vás srdečně pozdravil z paralympiády v Tokiu. Jak všichni víte, cesta to byla tentokrát o něco delší, než při mých předchozích paralympiádách. Pět let příprav, pět let dřiny a dva roky nejistoty. Ale jsem tady a jsem za to opravdu nesmírně šťastný a vděčný. Mnoho z Vás mě na mé cestě doprovázelo po celou dobu, někteří jen chvílí, jiní zase pozorovali mé úspěchy mlčky zpovzdálí, ale při každém mém závodu o sobě dali vědět, že mě sledují. Rád bych Vám všem za to poděkoval. Za to, že jste při mě stáli a že při mě stojíte i nadále.


IMG-20210901-WA0022-(1).jpgIMG-20210901-WA0019-(1).jpg


Na letošní paralympiádě mám za sebou 50m motýlek. S časem jsem sám za sebe spokojený. Zítra mě čekají rozplavby 50m volný způsob a pokud se podaří, tak i finále.

3. září jdu na závod, který je pro mě nejzásadnější a na který jsem se opravdu nadřel - 50m znak. Nervy samozřejmě pracují, ale snažím se je držet na uzdě. Mám pocit, že jsem pro to udělal maximum. A to nejen já, ale i všichni kolem mě. 

S odkazy na přenosy upřímně dost bojujeme. Někdy fungují, jindy zase ne... 

Zítřejší závod by mělo být možné sledovat takto:

Rozplavby - 10:59 hodin japonského času, což je 03:59 hodin toho českého ZDE.
Případné finále - v 19:31 japonského času což je 12:31 hodin toho českého  ZDE.


Můj páteční závod začíná rozplavbami v 02:59 českého času ( pokud bude odkaz, ihned zašlu) a finále vychází na 11:24 hodin českého času.

Večerní finále můžete sledovat v přímém přenosu na ČT Sport či online.

Všem moc díky za podporu. Budu se snažit dobře reprezentovat a dokázat tak, že vše, co jsem pro to udělal přineslo takové výsledky, jaké bych si přál. A pokud se stane to, že to náhodou neklapne, něco se stane, tak se na mě prosím nezlobte. Já se na sebe totiž taky zlobit nebudu.

Pěkné dny!
Váš Arny
IMG-20210901-WA0021.jpg