Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

ŠKODA AUTO přiváží Cyklistiku bez bariér


MG_1677_optimized-1920x1280.jpg

Grantový program pro handicapované na pořízení upraveného kola, handbiku či tříkolky.

Co je program Cyklistika bez bariér - přiváží ŠKODA AUTO?

ŠKODA AUTO a Konto Bariéry k 30. 11. 2021 vyhlašují grant Cyklistika bez bariér na poskytnutí příspěvku pro osoby s handicapem na získání upraveného kola, handbiku či tříkolky. Maximální výše příspěvku na jednoho žadatele je 30 000 Kč. 

Komu je program určen?   

Osobám s průkazem ZTP nebo ZTP/P, které se svým handicapem mohou jezdit na upraveném kole, handbiku či tříkolce, a které si chtějí takový stroj pořídit. 

Jak se mohu přihlásit?   

Přihlášky do programu budou přijímány do 31. 1. 2022. Žadatelé jsou v přihlášce povinni doložit kopii průkazu ZTP či ZTP/P a motivační dopis včetně informace o tom, jaké kolo, či hanbike si chtějí pořídit. Chcete-li požádat o příspěvek, přečtěte si podrobné informace zde.

Kdo o žádostech rozhodne? 

Komise, složená ze 2 zástupců Konta Bariéry a 1 zástupce ŠKODA AUTO vyhodnotí, do měsíce od ukončení přijímání přihlášek do programu, přijaté přihlášky a vybere ty osoby, kteří příspěvek získají. S těmito žadateli Konto Bariéry uzavře darovací smlouvy, na jejichž základě jim bude proplacena faktura na vybraný stroj (handbike, tříkolku apod.). 

Grant bude otevřen pro příjem přihlášek dvakrát ročně.

Kontakt


We Love Cycling hledá bikefluencery. Poděl se o svůj příběh!


Partneři projektu

Jdu na to