ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Fond Gábi


krest-knihy-GK-Jina-2.jpg
 

Biatlonistka Gabriela Soukalová spolupracovala s Kontem Bariéry intenzivně od roku 2016, kdy během svatby s tehdejším manželem Petrem Koukalem finančně podpořili handicapovaného Péťu Kašpara. Tím inspirovali mnoho lidí a pomoc pro Péťu přesáhla jeden milion korun.  

Do Fondu Gábi směřovalo od roku 2018 pět procent z výtěžku z prodeje knihy Jiná Gabriela Koukalová, později  také procenta z výtěžku z prodeje chatitativního kalendáře. Fond Gábi podporoval lidi s handicapem a osoby s poruchami příjmu potravy. V roce 2021 se Fond Gábi osamostatnil a my spolupráci s Gabrielou Soukalovou v dobrém ukončili. 

"Děkuji, že jsem mohla s Fondem Gábi spolupracovat s Vaší nadací a dělat charitu pod Vašimi ochrannými křídly. Jsem moc vděčná za takovou možnost a zkušenost," napsala nám Gabriela Soukalová. 

V charitativní činnosti pokračuje s vlastním Nadační fondem Gábi. "Bude zaměřený na to, co mě nejvíce zajímá a to je pomoc lidem, postiženým poruchou příjmu potravy. Sama jsem tímto problémem prošla a vím, jak je pomoc v tomto směru potřebná," říká.

Přejeme Gabriele Soukalové hodně úspěchů v její práci!

Jdu na to