Menu
Hlavní stránka / Projekty / Archiv projektů / Nabídka děl z 9. aukce

Katalog doprodeje 9. aukce výtvarníků

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla označená znaménkem x jsou reprodukovaná ve výstavním katalogu.

001  x   Adamec David „The Power and The Glory“

akryl na překližce, 2005
signováno, rámováno, 17 x 76 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

012  x   Beldová Alena „Břízy u mostu“

olej na plátně, 2008
signováno, rámováno, 70 x 70 cm
Hodnota daru: 24 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 14 000,00 Kč

019  x   Bergr Věroslav „Malformovaná krajina“

monografika, 1992
signováno, rámováno, zaskleno, 51 x 67 cm
Hodnota daru: 8 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 500,00 Kč

045  x   Budíková Jana „Systémy – odraz“

3 barevná serigrafie (malba na síto), 2007
signováno, 100 x 70 cm
Hodnota daru: 7 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 500,00 Kč

079  x   Fiala Petr „Krajina“

litografie, 2007
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 800,00 Kč

095  x   Grimmich Igor „Žádné kopce viděti jsou z mého kotce“

olej na plátně, 2003
signováno, rámováno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 15 000,00 Kč

096  x   Hadincová-Vožniaková Marta „Tuleni“

kresba, 2001
signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 68 x 74 cm
Hodnota daru: 13 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 500,00 Kč

097  x   Halata Dobroslav „Rozervaná země“

akryl na plátně, 2008
signováno, rámováno, 80 x 90 cm
Hodnota daru: 45 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 35 000,00 Kč

105  x   Hilská Jitka „Objetí“

kombinovaná technika na plátně, 2007
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 11 000,00 Kč

126  x   Hubatková Jana „Tanec bez konce…“

kamenotisk, 2002
Hodnota daru: 9 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 500,00 Kč

135  x   Charwot Břetislav „Vrba“

kombinovaná kresba, 2000
signováno, rámováno, zaskleno, 30 x 21 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

145  x   Jančová Marie „Dávné město“

olej na lepence, 2007
signováno, rámováno, 55 x 20 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 9 000,00 Kč

160  x   Kaiserová Renáta „Pieta“

hlubotisk, 2002-6
signováno, rámováno, zaskleno, 24 x 17 cm
Hodnota daru: 900,00 Kč
Vyvolávací cena: 700,00 Kč

161  x   Kaiserová Renáta „Sokolník“

hlubotisk, 2002-6
Hodnota daru: 900,00 Kč
Vyvolávací cena: 700,00 Kč

162  x   Kaláb Libor „V hrobě“

olej na plátně, 2008
signováno, rámováno, 50 x 60 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 20 000,00 Kč

184  x   Koliha Jaroslav „Záchvěv života“

olej na plátně, 1994
signováno, rámováno, 88 x 60 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

193  x   Kožíšek Petr „Vánoce v Lambaréné XII.“

akryl, tempera, email a sprej na plátně, 2008
signováno, rámováno, 75 x 105 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 18 000,00 Kč

247  x   Michajlovová Ellen „Pohyb“

koláž na papíře, 2007
signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 28 cm
Hodnota daru: 9 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

262  x   Novák Vladimír „Postava“

kvaš, 2004
signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 38 x 29 cm
Hodnota daru: 9 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 500,00 Kč

263  x   Nováková Gabriela, „Pevnost“

linoryt, pigment, 2004
signováno, rámováno, zaskleno, 24 x 33 cm
Hodnota daru: 3 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 500,00 Kč

Zobrazeny výsledky 1-20 (z 40)
 |<  < 1 - 2  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY 30
    • DMS KONTOBARIERY 60
    • DMS KONTOBARIERY 90
    •
    • Trvalá podpora DMS ve tvaru
      DMS TRV KONTOBARIERY 30
    • DMS TRV KONTOBARIERY 60
    • DMS TRV KONTOBARIERY 90

    • Pošlete na číslo 87777
    •
    Cena jednorázové DMS je 30, 60 nebo 90 korun.
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více

Cena jednorázové DMS je 30, 60 nebo 90 korun