Menu
Hlavní stránka / Projekty / Archiv projektů / Nabídka děl z 8. aukce

Katalog doprodeje 8. aukce výtvarníků

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla označená znaménkem x jsou reprodukovaná ve výstavním katalogu.

012  x   Benedikt Václav „Dva trojúhelníky“

kombinovaná technika, 2000
signováno, rámováno, rozměry: 50x40 cm
Hodnota daru: 30 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 20 000,00 Kč

018  x   Bičovská Jaroslava „Lopatička“

olej na plátně, 2004
signováno, rámováno, rozměry: 40x70 cm
Hodnota daru: 40 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 30 000,00 Kč

025  x   Bláha Václav „Hupík č. 6“

akryl, pastel, uhel na kartonu, 2005
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 60x72 cm
Hodnota daru: 17 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

026  x   Blažíček František „Pohlednice z dovolené“

olej, písek z Egejského moře, 2004
signováno, rámováno, rozměry: 61x80 cm
Hodnota daru: 34 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 24 000,00 Kč

039  x   Burget Michal „V lese“

čárový lept, 2005
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 150x70 cm
Hodnota daru: 7 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 300,00 Kč

041  x   Buzu Teodor „První sníh“

olej na sololitu, 2002
signováno, rámováno, rozměry: 48x34 cm
Hodnota daru: 18 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

063  x   Exner Ivan „FI-SI Toskánské perly“

limitovaný kolorovaný ofset, 2004
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 41x29 cm
Hodnota daru: 7 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 300,00 Kč

065  x   Fiala Petr „Zátiší“

barevná litografie, 2006
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 100x70 cm
Hodnota daru: 7 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 300,00 Kč

087     Hodonský František „Krajina - architektura“

litografie, 1992
signováno, rozměry: 75x60 cm
Hodnota daru: 4 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 000,00 Kč

097  x   Hrubeš Karel „V zákrytu“

akryl na plátně, 1998
signováno, rámováno, rozměry: 80x64 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

114     Chrištofová Jitka „Symbiomorf (U zloděje)“

akvatinta, 2005
signováno, rozměry: 72x100 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

115  x   Chrištofová Jitka „Symbiomorf (Keře)“

akvatinta, 2005
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 72x100 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 300,00 Kč

136     Karpíšek Jan „Mars (Martial Arts)“

akryl a tuš, 2004
signováno, rámováno, rozměry: 32x34 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 000,00 Kč

142  x   Khunová Anna „Sestava“

kombinovaná technika, 2005
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 70x50 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 300,00 Kč

163  x   Kopecký Vladimír „Váza“

malované sklo vypalovacími barvami, 2004
signováno, rozměry: výška 17 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 15 000,00 Kč

218  x   Měšťan Jaromír „Život“

tempera na papíru, 2006
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 86x61 cm
Hodnota daru: 3 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 800,00 Kč

221  x   Michálek Ondřej „Dvoj-odpočívadlo“

linoryt, 2004
Hodnota daru: 8 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 800,00 Kč

222  x   Mikeska Jiří „Ve tmě a potichu“

akvatinta, suchá jehla, 2005
signováno, rámováno, zaskleno, rozměry: 66x83 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 300,00 Kč

232     Němcová Jaromíra „Podzim“

barevný linoryt, 2005
signováno, rozměry: 35x50 cm
Hodnota daru: 2 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 500,00 Kč

238  x   Neugebauerová Alice „Levitace“

pastel, 2002
signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, rozměry: 60x45 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 900,00 Kč

Zobrazeny výsledky 1-20 (z 28)
 |<  < 1 - 2  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    •
    • IBAN: CZ0355000000000017111444
    • BIC: RZBCCZPP (pro mezinárodní platby)
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY 30
    • DMS KONTOBARIERY 60
    • DMS KONTOBARIERY 90
    •
    • Trvalá podpora DMS ve tvaru
      DMS TRV KONTOBARIERY 30
    • DMS TRV KONTOBARIERY 60
    • DMS TRV KONTOBARIERY 90

    • Pošlete na číslo 87777
    •
    Cena jednorázové DMS je 30, 60 nebo 90 korun.
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více

Cena jednorázové DMS je 30, 60 nebo 90 korun