Schodišťová plošina pro Vladimíra

VYBRÁNO
0 Kč
259 493 Kč
377 000 Kč
CHCI POMOCI
vladimr-(1).jpgVladimír (41) má roztroušenou sklerózu. Nemoc se začala projevovat nenápadně. Zakopáváním, později i nestabilní chůzí, občas ataky.
 
Vladimírům zdravotní stav se rychle zhoršoval, skončil na invalidním vozíku, musel opustit práci, kterou měl rád. Před dvěma roky se dostal do velmi těžké a složité životní situace. Nemohl zůstat sám doma, proto si ho vzala do péče matka, která se něj stará 24 hodin denně.
 
Bydlí v bytovém domě v prvním poschodí a k bytu vede 16 schodů. Je proto velice obtížné dostat se s vozíkem ven na procházky. Nebezpečným, ale momentálně jediným řešením je po domácku vyrobený „schodolez“ s autonavijákem. Adrenalinová cesta ven často zaměstná nejen Vladimírovu mámu a manžela, ale i sousedy, kteří ho tahají ze schodů dolů a nahoru.
"Moc bych si přál, abych mohl trávit více času venku, jezdit na výlety a aspoň trochu radostněji žít. Nesmírně si vážím dobrých lidiček, kteří mají srdíčko a není jim lhostejný osud nemocných lidí." 

Vladimír by potřeboval speciální zvedací plošinu. Celkové náklady na její pořízení přesahují 380 tisíc korun, což je částka, kterou Vladimír není schopen sám uhradit. Proto chce touto cestou požádat a poprosit o jakýkoliv finanční příspěvek na pořízení zvedací plošiny.
 

Fotogalerie