Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Nový handbike pro Milana

VYBRÁNO
0 Kč
179 396 Kč
206 000 Kč
CHCI POMOCI

Milanovi je dvacet čtyři let. Vyrůstal jako každý normální chlapec v jeho věku. Vždycky měl rád sport a nevydržel chvíli nic nedělat. Když mu bylo patnáct let, byl na prázdninách se svým bratrancem u tety. Většinu léta trávili chlapci u bazénu na zahradě, kde se učili plavat ještě jako malý kluci. V jednu chvíli se začali předhánět v tom, kdo předvede lepší skok do vody. Milan skočil šipku po hlavě. Nešťastně narazil hlavou o dno bazénu a poté už má jen mlhavé vzpomínky na převoz vrtulníkem do nemocnice.

,,Ze začátku to bylo těžké, potom jsem si ale uvědomil, že je čas zase začít žít," vzpomíná Milan na dobu po svém úrazu. 

Toho dne se z Milana stal kvadruplegik. Ze začátku se mu vůbec nežilo hezky s faktem, že se kvůli jednomu skoku do vody octl na vozíku. Ale postupem času si uvědomil, že přeci nemůže kvůli jedné chybě přestat vidět vše hezké okolo sebe a řekl si, že začne znovu žít.

Obrazek4.jpg

 

Milan je velmi aktivní a baví ho spousta činností. Rád cvičí a tráví čas s přáteli. Vždy mu dělala radost jízda na kole, která je pro něj nyní trochu hůře realizovatelná, jelikož nevlastní svůj vlastní handbike. Několikrát si ho půjčil a vždy byl nadšený. Nejvíce se mu líbí, že se díky němu dostane na místa, kam by se na vozíku nedostal. Ne vždy se Milanovi povede si půjčit handbike v dobrém stavu, nebo v dobu, kdy by zrovna chtěl. Proto by si velmi rád pořídil svůj vlastní. Mohl by tak trávit mnohem více času v přírodě s přáteli i rodinou. Za jakýkoli příspěvek bude Milan velmi rád.


Fotogalerie