Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Nové auto pro Miroslava

VYBRÁNO
0 Kč
282 143 Kč
350 000 Kč
CHCI POMOCI
Miroslavovi je 63 let a od svých 21 let trpí roztroušenou sklerózou a má levostrannou hemiparézu. Kvůli svému onemocnění musel přerušil studium na vysoké škole. Dokud byl na tom ještě fyzicky lépe, pracoval jako lesní technik.

I když je Miroslav od 34 let v invalidním důchodu, nezahálel a jako předseda Svazu invalidů vedl bezplatnou poradnu pro tělesně postižené. 

K jeho zdravotním problémům se bohužel postupem času přidružily i jiné, například cukrovka nebo degenerativní změny páteře. Navíc je Miroslav od operace krční páteře, kterou prodělal před deseti lety, upoután na invalidní vozík. 

Velká rodina

Miroslav je tatínek čtyř dětí, které vychovává společně s manželkou. Ta kvůli jeho zdravotnímu stavu skončila s prací, aby mohla pečovat o rodinu. Nejstarší dcera studuje všeobecné lékařství, druhá učitelství, syn gymnázium a nejmladší dcera je na základní škole. Miroslav je na své děti náležitě pyšný. Ve volném čase moc rád čte, zajímá se o historii a navštěvuje zajímavá místa. 

Rodina žije v panelovém domě na okraji města a její finanční situace není nejpříznivější. Miroslav by byl velmi rád za finanční příspěvek, který by mu dopomohl k pořízení osobního automobilu. Speciálně upravený automobil by jemu i celé rodině posloužil při cestách k lékaři, na nákup anebo na výlet.
 
Za jakýkoli dar bude Miroslav moc vděčný. Děkujeme!

Fotogalerie