Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Nové auto pro Dušana

VYBRÁNO
0 Kč
68 130 Kč
480 000 Kč
CHCI POMOCI

Dušan v příštím roce oslaví čtyřicáté narozeniny.  Když mu bylo patnáct let, měl úraz páteře a od té doby je upoután na invalidní vozík. Ze začátku to pro něj vůbec nebylo jednoduché. Těžce se smiřoval se svým úrazem. Ale nakonec se s novou situací vyrovnal, a to hlavně díky sportu.

Po svém zotavení se začal aktivně zapojovat do různých sportovních odvětví. Hrál basketbal na vozíku, za SK Hobit, nebo se účastnil závodů na handbike. Následně založil sdružení vozíčkářů Handbike ČR, kteří se intenzivně věnují jízdě na handbike, speciálně upraveném kole pro vozíčkáře.

ja3.jpg

Po osmi letech od jeho úrazu mu žena porodila dvojčata Annu a Tomáše. Dušan v té době sport odložil na druhou kolej a začal se věnovat hlavně rodině. Když ale děti odrostly, začal se k němu postupně znovu vracet. Od roku 2015 pořádá Dušan Slovácký okruh, závody pro vozíčkáře a cyklisty.  Mimo to založil i MTB Maraton v Buchlovicích, který letos oslaví třetí rok od svého založení. Kromě toho, že Dušan jezdí na handbike, velmi rád si zahraje stolní tenis a tráví čas se svou rodinou.

Dušanovi se naneštěstí rozbilo jeho staré auto, potřeboval by přispět na pořízení nového. Díky němu by mohl dojíždět k lékaři, na nákupy a brát svou rodinu na výlety. Za jakýkoli příspěvek bude velmi rád.


Fotogalerie