ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Neurorehabilitace pro Adrianku

VYBRÁNO
0 Kč
189 020 Kč
200 000 Kč
CHCI POMOCI

Adrianka se narodila před sedmi lety za dramatických okolností. Plánovaný příchod na svět ovlivnilo nečekané zhoršení zdravotního stavu její maminky. Pro obě začal doslova boj o život. Obě ho nakonec se štětím vyhrály, ale Adrianka, kterou lékaři museli 50 minut oživovat, zůstala těžce postižená.

orez.jpg
Adrianka při speciálních rehabilitacích, které ji posouvají kupředu. 

„Těšíme se na okamžik, kdy Adrianka konečně sama přijde konečně do naší náruče,“ říká maminka.„Můžeme říct, že Adrianka přežila jenom zázrakem. Prognóza lékařů byla krutá, dodnes slyšíme slovo ležáček,“ vzpomíná Adriančina maminka. Její dcerka už jako miminko málo přibírala, do bříška jí proto lékaři zavedli hadičku, tzv. peg, kterým přijímá potravu. Také se nevyvíjela jako jiná miminka, a proto s ní rodiče začali pravidelně rehabilitovat.

Láskyplnou péči Adrianka celé rodině vrací radostným úsměvem i stále se zlepšujícími dovednostmi. „Adrianka je neskutečná lvice, moc se snaží dělat i první krůčky, které se po sedmi letech začínají pomalu dařit,“ říká maminka. Zatím bohužel nemluví, ale i tady s odborníky dělá pokroky.

Nikdo neví, jak se bude Adrianka dál vyvíjet dál. Lékaři nevěřili, že zvládne i to, co dnes už umí. Její rodina ale věří, že se jednou stane zázrak a Adrianka bude více samostatná, udělá pár kroků a řekne si o vše, co bude potřebovat.

IMG_20220108_125608-(1).jpgIMG_20220108_125637-(2).jpg

Co dívence velmi pomáhá, jsou speciální rehabilitační programy, které jsou ale zároveň velmi finančně náročné. Jedna měsíční kúra na neuroklinice stojí rodinu přes sto tisíc korun, a aby cvičení přineslo kýžené výsledky, doporučují neurologové Adriance absolvování těchto programů 3krát až 4krát ročně.   

„Těšíme se na okamžik, kdy Adrianka konečně sama přijde konečně do naší náruče,“ říká maminka. Předem děkuje všem, které příběh její dcerky osloví a přispějí jí na nezbytné rehabilitace.


Adriančiny první krůčky v rehabilitačním centru. 

Děkujeme, že s Kontem Bariéry pomůžete Adriance žít kvalitnější život!


Fotogalerie

Jdu na to