Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Auto pro Mirka S.

VYBRÁNO
0 Kč
120 062 Kč
600 000 Kč
CHCI POMOCI
Od mého úrazu uplynulo již 12 let. Měl jsem vlastně štěstí v neštěstí. Šel jsem si sám zaplavat, nepamatuji, co se stalo, po skoku jsem se ale nevynořil. Naštěstí na mne šláply nějaké děti a zavolaly pomoc. Doktoři mi moc šancí nedávali, nikdo nevěděl, jak dlouho jsem byl pod vodou.Nakonec jsem po poranění míchy upoután na invalidní vozík. Později se přidaly potíže s ledvinovými kameny a neuropatické bolesti (patologická bolest vznikající v důsledku postižení periferního či centrálního nervového systému), které přetrvávají stále. Od prsou dolů nic necítím, ale že mám ledviny a močový měchýř, to vím bezpečně.

Po třech letech strávených po nemocnicích jsem se nastěhoval do krásného bezbariérového bytu, kde můžu bydlet sám díky asistentům, bez kterých se neobejdu. Již čtyři roky mi dělá společnost můj asistenční pejsek Dan. Je to skvělý pomocník a parťák do pohody i nepohody.  I když mám špatnou náladu, stačí se na něj podívat, pomazlit se s ním a je mi hned lépe. Trávíme spoustu času venku.
Rád bych si pořídil auto, abychom mohli jezdit na výlety, k lékařům, na nákupy... Mohl bych si konečně najít práci a být mobilnější. Pohybuji se na elektrickém vozíku, proto potřebuji větší auto, které je ale drahé. Splnil by se mi tak sen zase řídit, jelikož jsem dříve pracoval mimojiné jako řidič z povolání. Řízení automobilu mi velice chybí.

Předem děkuji za jakoukoli pomoc, Mirek
 

Fotogalerie