Auto pro Deniska

VYBRÁNO
0 Kč
159 681 Kč
450 000 Kč
CHCI POMOCI
Deniskova maminka nám napsala:

"Denisek se narodil předčasně, již ve 24. týdnu těhotenství s porodní vahou pouze 700 gramů. Po komplikovaném porodu měl závažné krvácení do mozku, byl resuscitován a celkově ve vážném zdravotním stavu. Bohužel všechny tyto okolnosti způsobily celoživotní následky. Má dětskou mozkovou obrnu - kvadruspastickou formu (postižení všech čtyř končetin), těžkou mozkovou retardaci, oční vadu a další postižení. Denisek ve svých 15 letech doposud není schopen lézt, nesedí a nechodí, je plně odkázán na pomoc jiné osoby. Celá rodina o něj pečuje s láskou. Od pěti let denně dojíždíme do Základní speciální školy v Ostravě. Denisek se zde učí sebeobslužnosti v jídle, procvičuje a rozvijí cílený pohyb rukou, koncentraci pozornosti a podobně. Také má ve škole zajištěné různé druhy terapií.

Snažíme se žít naprosto normální život, jako se zdravým dítětem. Deniskův handicap  nás neomezuje v našem chodu života. Myslím si, že záleží na každém z nás, jak to přijme a jak se k tomu postaví. Denisek je ve škole velice spokojený, velice rád se zúčastňuje veškerých aktivit. Má rád společnost a pozornost druhých lidí. Je to náš velký bojovník. Vážíme si každého dne s ním, je to naše sluníčko, naplňuje nám život láskou.
Rádi bychom vás požádali o pomoc při řešení financování automobilu, kterým denně dojíždíme do školy v Ostravě. Pokud nám můžete jakoukoliv částkou přispět, pomůžete tím nejen nám, jeho rodině, ale především Deniskovi.

Předem Vám všem děkuji za celou naši rodinu,
maminka Zdeňka"
 

Fotogalerie