Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Auto pro Anatolije

VYBRÁNO
0 Kč
29 929 Kč
500 000 Kč
CHCI POMOCI
Před devíti lety se Anatolijovi (31 let) během sekundy kompletně změnil život. Při dopravní nehodě utrpěl vážná zranění páteře a zůstal upoutaný na invalidní vozík. Kvůli vytržené nervové pleteni v rameni má navíc nehybnou také pravou ruku. 
"Před úrazem jsem spíše hodně sportoval, ale teď už bohužel nemůžu a z mých koníčků mně toho moc nezbylo," říká Anatolij. 
Anatolij se snaží co nejvíce rehabilitovat, cvičit a žít co nejaktivněji. Rád tráví čas s přáteli, má rád kulturou, cestuje a jezdí na výlety. Ale i ty jsou s elektrickým vozíkem dost obtížné a komplikované, protože je těžký a špatně se s ním dostává do veřejné dopravy. Proto je pro Anatolije jednodušší se dopravovat autem. Bydlí sám v domě a auto využívá na dopravu k lékařům, rehabilitace, nákupy i ve volném čase. 

f-(1).JPG

Auto jako nezbytnost

Anatolij pracuje jako operátor v sociálních službách na tísňové a asistenční službě. Ve své práci pomáhá lidem, kteří se díky svému dlouhodobě nepříznivému zdravotnímu stavu, mohou dostat do situace, kdy potřebují pomoc rodiny nebo záchranných složek. 
 
Auto tedy potřebuje i kvůli dopravě do práce. Kvůli rozměrnému elektrickému vozíku potřebuje dodávku, kde nejsou nutné přesuny na sedačku a auto se tak dá řídit přímo z vozíku. Pořizovací cena je ale vyšší než u osobního automobilu.
"Předem děkuji a budu rád za jakýkoliv příspěvek, který by mi velice pomohl se zakoupením auta."

Fotogalerie