Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Auto pro Anatolije

VYBRÁNO
0 Kč
45 847 Kč
500 000 Kč
CHCI POMOCI
Anatolijovi je 31 let. Celý život sportoval a byl velmi aktivní. Jeho život ale naprosto změnila autonehoda, kterou měl před devíti lety. Utrpěl vážná zranění páteře a zůstal upoutaný na invalidní vozík. Od hrudníku dolů je ochrnutý, hýbat může jenom levou rukou. 
"Před úrazem jsem hodně sportoval, ale teď už bohužel nemohu, z mých koníčků mi toho moc nezbylo," říká Anatolij. 
Anatolij se snaží intenzivně rehabilitovat, cvičit a žít navzdory svému stavu co nejaktivněji.  Rád tráví čas s přáteli, baví ho kultura, také velmi rád jezdí na výlety. Což je pro něj kvůli jeho invalidnímu vozíku celkem komplikovanou věcí. Veřejnou dopravou je sice možno jezdit i s vozíkem, ale celý proces je dost náročný.  Proto by bylo pro Anatolije jednodušší cestovat automobilem. Žije sám v rodinném domě a auto by využil nejenom na výlety, ale i na cesty k lékaři, na nákupy a za přáteli. A v neposlední řadě i na cesty do práce.

DSC02003.jpg

Auto jako nezbytnost

Anatolij pracuje jako operátor v sociálních službách na tísňové a asistenční službě. Ve své práci pomáhá lidem, kteří se díky svému dlouhodobě nepříznivému zdravotnímu stavu, mohou dostat do situace, kdy potřebují pomoc rodiny nebo záchranných složek. Svůj osud Anatolij obrátil v pomoc druhým a my bychom těď rádi pomohli jemu. Přispějte mu na nové auto, které by mu ulehčilo život a pomohlo mu být soběstačnějším.
 

Fotogalerie