ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Vozík pro Miroslava

miroslav.jpgMiroslav trpí těžkou formou hemofilie, neboli genetickou poruchou srážlivosti krve. Navenek se projevuje chorobnou krvácivostí – krevními výrony do svalů či kloubů a omezenou schopností organismu zastavit krvácení. 
 
Miroslav má těžce postižený téměř celý pohybový aparát a pohybuje se pouze pomocí elektrického vozíku. Jeho dosavadní vozík je už přes dva roky za hranicí životnosti, nový od pojišťovny bohužel nedostane. 

Velkou oporou pana Miroslava je již 30 let jeho manželka, která je zároveň jeho osobní asistentkou. Na její péči je pan Miroslav nepřetržitě závislý. Manželé mají dva zdravé, dospělé syny, kteří jim dělají velkou radost. 

Miroslav je i přes své těžké postižení životní optimista a věří, že mu dárci pomohou shromáždit finance na nový elektrický vozík, bez kterého se jednoduše neobejde.
 
Moc děkujeme Krajskému ředitelství Policie Středočeského kraje a spolku Bezpečná společnost za podporu pana Miroslava. Policie ČR uspořádala v dubnu akci Přes bariéry s Policií. Společně s partnery akce – firmou TPCA a Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR se podařilo shromáždit 37 tisíc korun.
Jdu na to