ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Automobil pro Vláďu

vlada2-(1).jpgVláďa do svých deseti let vyrůstal jako každé dítě. To se ale změnilo v září roku 2008. Do jeho života tehdy vstoupila zákeřná nemoc, akutní lymfoblastická leukémie. 

Po náročné a zdlouhavé léčbě se mu díky pomoci lékařů, podpoře celé rodiny a přátel podařilo nemoc porazit. Za to je velice vděčný. 
 
Bohužel ale následkem chemoterapií kompletně ochrnul od pasu dolů, což ho trvale odkázalo na invalidní vozík. Handicap zkomplikoval život nejen jemu, ale především rodičům. Na jejich pomoci je prakticky neustále závislý.
 
Vláďa studuje na 60 kilometrů vzdálené vysoké škole v Pardubicích. Každý den s ním musí jet jeden z rodičů. Ráno ho přenese z vozíčku do auta, odveze a poté vyloží na univerzitě. Potom na něj čeká, dokud neskončí přednášky. 
 
Pracovat tedy může vždy jen jeden z rodičů, což se výrazně projevilo na finanční situaci rodiny. Vláďa chce ulehčit rodičům. K tomu by potřeboval automobil, který mu bude uzpůsoben, a do kterého by se byl schopný přesunout sám díky nájezdové rampě. Cena automobilu je cca 330 tisíc korun a jeho nezbytné úpravy pro handicapovaného 170 tisíc korun. 
"Jedná se o velice nákladnou záležitost. Budu moc vděčný za jakákoliv finanční příspěvek," děkuje Vláďa za pomoc.

Fotogalerie

Jdu na to