ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

XVI. ročník golfového turnaje Tomas Cup


Šestnáctý ročník golfového turnaje Tomas cup aneb Tomášové pomáhají Tomášům proběhl 12. července. Výtěžek 40 200 korun pomůže handicapovanému Tomášovi získat elektrický pohon k vozíku.

tomascup22a-(2).jpgTomas Cup 2022 (Foto: Tomáš Gruber)

Hráči se sešli na golfovém hřišti Čertovo břemeno v tradičním termínu vyhlášení nezávislosti Republiky Svatý Tomáš a Princův ostrov. Podmínkou účasti bylo jako každý rok jméno Tomáš v libovolné formě a oblečení v barvách Republiky Svatý Tomáš a Princův ostrov, tedy zelené, žluté, červené nebo černé barvy. Trička, která si někteří Tomášové nechali speciálně na tento turnaj ušít, slavila takový úspěch, že v nich bylo letos na hřišti vidět přes 20 hráčů.

tomascup22b-(1).jpgHravost Tomášů je v této Tomášovské rodině již známá, a tak si při Trouble shotu užili Tomášové opět hodně legrace. Letos se hrál velmi těžký úder, kdy bylo potřeba překonat převýšení, tedy zahrát vysokou příhru a zastavit míč na horní ploše greenu, aby se neskutálel dolu. Za každý úder si zaplatili Tomášové 200Kč a koupit si mohli libovolný počet ran.

Turnaje se zúčastnilo 29 hráčů, dva fotografové Tomášové a na Trouble shot a vyhlášení výsledků přijel i handicapovaný klient Konta Bariéry Tomáš Matoušik, kterému byl letošní výtěžek turnaje určen. Tomášové mu vybírali příspěvek na elektrický pohon k vozíku – celkem 40 200 korun. Tomáš je na vozíku vlivem autonehody, která se mu stala v 18 letech. Přesto se snaží žít co nejběžnější život mladého kluka.
Pořadatelé děkují všem za účast a těší se na 17. ročník Tomas Cupu, který se bude konat 12. července 2023.
logo-(2).jpg

Fotogalerie

Jdu na to