Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Veronika má parťáka na cesty


Když se Veronika kvůli pracovnímu úrazu ocitla před deseti lety na vozíku, pomohla jí hudba – začala hrát na kytaru. Dnes už dokonce hru na kytaru vyučuje, a své zkušenosti předává dětem zdarma. Vrací, co jí muzika dala...

veronika-(2).jpg

Dlouho se potýkala s tím, že se sama nemohla dostat z domu. Aby vyjela, potřebovala pomoc přátel nebo asistentky. K tomu, aby byla soběstačná, jí scházelo osobní auto s nakládacím zařízením. Požádala nás o pomoc – a před několika dny si konečně převzala svého nového parťáka – Peugeot Partner. Napsala nám:

S velikou radostí oznamuji, že jsem byla řádně, detailně zaškolena, a převzala jsem své auto Peugeot Partner do vlastního užívání. Je to opravdu parťák, který mi pomůže dopravit se za mými aktivitami, ulehčí mi život. Mohu být soběstačnejší... a tím odlehčím i pečovatelkám s neustálým objednáváním individuální dopravy jejich autem, kdy se vše musí plánovat a ne vždy tak, abych mohla včas zařídit své soukromé záležitosti.

Letos už nic neplánuji, ovšem věřím, že příští sezónu už budu moci s přáteli hrát společně na kytaru na místech, kde se budeme všichni moci scházet.

Od října mám o trochu více dětiček na výuku kytary, zdarma doma... moc se těším.

Velice si vás všech vážím a přeji ostatním, ať jejich příběh má šťastný konec a splněný cíl.

Děkuji upřímně z celého srdce.
Veronika Skribucká