Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Pomáhej pohybem


Ať už běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, s aplikací EPP svým pohybem získáváte body. Můžete je  věnovat projektu, který Skupina ČEZ finančně podpoří.

My jsme v projektu AUTA JSOU JEJICH NOHY sbírali body pro tři handicapované klienty KONTA BARIÉRY, kteří potřebují speciálně upravený osobní vůz. Rádi bychom takto pomohli Miroslavovi, který se s manželkou stará o čtyři děti a bojuje doslova o každou korunu. Katce, kterou by maminka mohla vozit do denního stacionáře nebo k lékaři. A také Dušanovi, který pomáhá ostatním vozíčkářům najít nový smysl života ve sdružení Handbike ČR.
Dokázali jsme to!  Prostřednictvím
Nadace ČEZ  jsme pro ně získali 210 000 korun! 


auta-CEZ.jpgAplikace EPP může fungovat i jako klasický sport tracker. Generuje také statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, typech pohybu a podobně. Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma, k jejímu používání není nutné datové připojení - to vyžaduje aplikace pouze v případě, kdy chcete přiřadit získané body projektu nebo k načtení stránky s novinkami.
Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.


Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz.

Děkujeme, že s námi pomáháte!