ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Matyáš se díky vám dostane dál a výš


Jedenáctiletý Matyáš trpí dětskou mozkovou obrnou. Miluje ale hory a túry, na které do nich vyráží s rodinou. Teď se dostane opět o kousek výš a dál i díky vaší pomoci! Za příspěvek na nový sportovní vozík vám moc děkuje.

maty3a.jpg

Přečtěte si poděkování, které nám přišlo od Matyášovy rodiny: 

Rád bych tímto poděkoval všem z nadace Konto Bariéry a také všem, kteří podporují zdravotně postižené děti, za pomoc při zakoupení crossového vozíku Xrover pro našeho jedenáctiletého syna Matyáše! Je to již sedm let, co jsme začali naše kluky brát na horské túry a cyklotúry, což vedlo k tomu, že se z Matyáška stal absolutní fanda těchto sportů, a od té doby děláme vše pro to, abychom mu tyto radovánky dopřáli.

Xrover je již třetí vozík tohoto typu a kromě toho, že si v něm Maty jízdu neskutečně užívá, dostane se v něm na čerstvý horský vzduch a neustálé drncání po horských cestičkách napomáhá posilovat držení hlavy a celého trupu, což je jeden z největších přínosů tohoto vozíku a vždy po sezoně je to na něm velice znát. Navíc díky polosedu v něm Maty vydrží sedět bezpočet hodin.

Syn trpí DMO, je to ležáček a není schopen samostatného sedu, ale i navzdory svému onemocnění si život užívá plnými doušky a vaše nadace právě dopomohla k tomu, aby byl ten život ještě plnohodnotnější, pestřejší a šťastnější. Jsme opravdu vděčni za vaši pomoc, za to, že může Maty trávit čas na čerstvém vzduchu a prohánět se po horách s větrem o závod a být šťastný, protože vidět radost v dětských očích je k nezaplacení a celá naše rodina pro to dělá, co může. Vozík splnil veškerá naše očekávání, ba dokonce předčil a pevně věřím, že každá investovaná koruna do této pomůcky vyplatí, i kdyby „pouze“ tím, že vykouzlí úsměv na tváři našeho syna! 

MOCKRÁT DĚKUJEME ZA POMOC A ZA TO, ŽE SE DÍKY VÁM DOSTANEME ZASE O KOUSEK VÝŠ A DÁL!!!


Děkujeme, že pomáháte s Kontem Bariéry!


Fotogalerie

Jdu na to