Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Aukce AstraZeneca


Služby svých kolegů dražili pro Konto Bariéry zaměstnanci AstraZeneca

 

we2.jpg


Mytí oken, potápěčský kurz, tlačenka či dort na zakázku – to je jen malý výčet položek dobročinné aukce, kterou mezi sebou uspořádali zaměstnanci společnosti AstraZeneca ve prospěch Konta Bariéry.

 

Jak vypadá volný program po odborné konferenci, když se ho chopí šikovní lidé? Na Konto Bariéry přibude krásných 94 tisíc korun, které poputují k handicapovaným lidem. Vybraly se v rámci společného setkání zaměstnanců společnosti AstraZeneca, které proběhlo 13. září v Brně.

powerpoint-Kniha-01.jpg

 

Life without limits“ bylo provázející motto celé konference zaměstnanců společnosti. Právě toto motto přivedlo společnost na nápad zorganizovat aukci mezi svými zaměstnanci a výtěžek věnovat lidem, kteří denně s limity žijí.

powerpoint-Kniha-02.jpg

Nebyla to jen tak ledajaká aukce, dražily se totiž služby a dovednosti kolegů a kolegyň. K mání byly například kurz potápění pro začátečníky, běžecký kurz, mytí oken, portrét na zakázku či pobyt v apartmánu na horách. Do aukce se zapojilo přes sto dvacet účastníků. Překvapení přišlo během večera, který moderoval Patrik Hezucký.

powerpoint-Kniha-03.jpg

Nikdo ale asi nečekal takový výsledek. Nepochybně samotný záměr aukce, celková atmosféra večera, nadšení všech zúčastněných a naprosto jedinečný moderátor dokázali přispět k tak ohromnému úspěchu. Pro Konto Bariéry se podařilo vybrat neuvěřitelných 94 tisíc korun.

 

Peníze putují do Rehabilitačního fondu, který právě zakládáme. Děkujeme!