Menu
Hlavní stránka / O nás / Kdo u nás pracuje

Kdo u nás pracuje

Božena Jirků
bozena.jirku@bariery.cz untitled.bmp
Do roku 1991 jsem pracovala jako redaktorka v Československé televizi. Moje pořady byly Nad dopisy diváků, Vysílá studio Jezerka, Pojďte s námi nakupovat a nakonec „slavné“ Sondy. Právě při natáčení Jezerky v roce 1991 jsem se potkala se zakladatelem Nadace Charty 77 Františkem Janouchem. Jak já sama říkám, byla jsem prostě ve správný čas na správném místě. František Janouch mi nabídl místo v malém týmu nadace, kterou právě přesouval ze Stockholmu do Prahy. Je to začátek mého nového, moc krásného života. Měla jsem šanci organizovat první velkou sbírku na Konto MÍŠA, která významně přispěla ke vzniku a k formování neziskového sektoru v České republice. Podílela jsem se na všech dalších projektech nadace. Mezi ty nejvýznamnější patří Konto 
Bariéry, Ostrovy života, Počítače proti bariérám. Od roku 2002 jsem výkonnou ředitelkou Nadace Charty 77 a práci v nadaci mám pořád moc ráda. Podařilo se mi vytvořit stabilní báječný tým, který práce baví, a na našich výsledcích je to myslím vidět.

Babková Dagmar Dasa-2-(1).jpg
dagmar.babkova@bariery.cz
Z vlastní zkušenosti vím, co obnáší každodenní dlouhodobá péče o těžce zdravotně postižené dítě. Proto jsem se po ukončení péče o osobu blízkou rozhodla nevrátit se do bankovní sféry, kde jsem pracovala po ukončení VŠE v Praze, a nastoupila jsem v roce 2006 do nadace. Po půl roce, kdy jsem se seznamovala s činností nadace v účetním oddělení, jsem se stala asistentkou stěžejního projektu nadace Konta Bariéry
. Jsem moc ráda za tuto smysluplnou práci a za to, že díky zaměření Konta Bariéry mohu alespoň částečně pomáhat zmírňovat potřeby handicapovaných.

Beroun Jan
Počítače proti bariérám
jan.beroun@bariery.cz


Bornová Indira

indira.jpgindira.bornova@bariery.cz
Na starosti mám organizačně vše co se týká udělování cen: Cena Toma Stopparda, Cena Jaroslava Seiferta a Cena Františka Kriegla. Nejradostnější, i když nejnáročnější, je příprava aukčních salonů výtvarníků. Na starosti mám také zajištění nadačních charitativních představení a každoročně i koordinaci vzniku výroční zprávy nadace. A třešničkou na dortu mé krásné práce v nadaci je zajištění předání vozu z Fondu Globus.

Gajdová Lenka
asistentka
lenka.gajdova@bariery.cz 
Mám na starosti administrativu nadace a vše, co souvisí s chodem kanceláří. Ověřuji příspěvky od dárců a vystavuji jim potvrzení pro daňové účely. Starám se též o projekt Pohlednice a novoročenky Konta Bariéry.Hazuza Petr 
Počítače proti bariérám
V Kontu 
Bariéry pracuji od roku 2011 na projektu Počítače proti bariérám.
A proč pracuji právě v Bariérách? Sám jsem totiž zažil situaci, kdy jsem po úrazu míchy zůstal doma, kde byl mým hlavním spojením se světem právě počítač. Proto vím, že tato práce má smysl, a spolu s Bariérami vám rád pomohu překonat alespoň jednu bariéru ve vašem životě.
petr.hazuza@bariery.czChudobová Petra 
petra.chudobova@bariery.cz 
asistentka účetní

Jakubcová Kristina 
Komunikace a PR
kristina.jakubcova@bariery.cz
V nadaci pracuji od podzimu roku 2006. Kamarád - zaměstnanec nadace - mě přemluvil, že psaní článků pro nadační webové stránky bude ideální praxí k mému studiu žurnalistiky. Po jeho úspěšném zakončení jsem v nadaci zůstala, kvůli smysluplné práci i úžasné partě lidí, která ji tady vykonává.


 


Jirků Patricie Paty-3-(1).jpg
patricie.jirku@bariery.cz
V Nadaci Charty 77 pracuji od roku 2008 jako projektová manažerka. Vystudovala jsem 1. LF UK v Praze, proto mám na starosti zdravotnické projekty – IUVENTUS MEDICA, stipendia Neuro – Euro a grant z „Norských fondů“. Vědomí, že moje práce je smysluplná a pomáhá druhým, mě plně uspokojuje.Kuncová Dagmar

dagmar.kuncova@bariery.cz
projekt Senzační Senioři


blanka-(1).jpg

Loužecká Blanka
blanka.louzecka@bariery.cz
účetníPaggio Viktor
viktor.paggio@bariery.cz 
Spolupracovník nadace


Martina-3-(1).jpg

Potomová Martina 
martina.potomova@bariery.cz
V Nadácii pracujem od srpna 2010 pre projekty Sport bez bariérNový Start, firemné fondy. Teší ma, že možem pomáhať ľuďom, ktorí to vo svojej zložitej životnej situácií potrebujú. Aj ľudia s handikepom možu nájsť nový zmysel a cestu životom.


Růžičková Julie
Marketing a komunikace
julie.ruzickova@bariery.cz

 

Sutnarová Veronika 

sponzorské podúčty, firemní fondy
veronika.sutnarova@bariery.cz

Svobodová Jana
Projekt Senzační Senioři
jana.svobodova@bariery.czSvobodová Marie
Počítače proti bariérám, Stipendium bariéry
marie.svobodova@bariery.cz


Šritrová Martina
Konto Bariéry
martina.sritrova@bariery.cz


 

Zalmay Patrik 

patrik.zalmay@bariery.cz 
V Kontu 
Bariéry pracuji od ledna 2005. Na starosti mám část projektu Počítače proti bariérám, konkrétně softwarové vybavení. Díky práci v neziskovce jsem došel k poznání, že  společnými silami můžeme změnit svět k lepšímu, najít smysl ve vzájemném porozumění a pomoci. Anglické přísloví praví: "Přítel je ten, který přichází, když celý svět odešel." My se snažíme být dobrými přáteli.
 
 

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více