Menu
                            
            Milí přátelé,
s přicházejícím jarem můžete Konto Bariéry podpořit i pod širým nebem. Běhání je v kurzu a my jsme vsadili na Run and Help – běhání, které pomáhá. Vše jsme si na podzim vyzkoušeli s našimi kamarády z Open Gate v Babicích, kteří s nápadem přišli. Fungovalo to, běžela celá škola včetně kuchařek a knihovnic. A bylo z toho skvělých 25 tisíc pro Konto Bariéry – tedy pro malé handicapované plavce. Letos máme ambice vyšší. Hlásí se nám školy i firmy, a to i z řad našich skvělých partnerů. Pro některé již máme domluvené patrony zvučných jmen. Je to ohromně jednoduché – zvolíte si termín v první půlce dubna, určíte si trasu a kolik korun chcete dát za uběhnutý kilometr. Když jsem četla dopis maminky, jejíž sedmiletý syn přišel kvůli zhoubnému nádoru postupně o obě oči, bylo mi jasné, že jim z výtěžku z běhání pomůžeme. Proč? Davídek miluje sportovní aktivity, koupí si s maminkou tandemové kolo a společně se projedou.   Může se zapojit škola, firma, klub… Přidáte se? Zvolte si školu, kterou jste navštěvovali jako studenti, nebo tu, do které teď chodí Vaše děti. Oslovte je, pomozte jim připravit jednu hodinu charitativního běhání. Buďto se sami zúčastněte, Vy, vaši kolegové, spolupracovníci nebo dětem, studentům, pomozte s tím takovou malou charitu zorganizovat.  www.runandhelp.cz

Božena Jirků Ředitelka Konta Bariérybřezen 18

Zapojte se do Run and Help

Od 1. do 15. dubna se mohou zapojit školy, firmy, kluby instituce... Jednu hodinu společně běhejte a za uběhnutý úsek věnujte částku podle vlastního uvážení lidem s postižením. Napište nám a zapojte se. 

březen 16

Rada Konta Bariéry rozdělila více než milion

Pravidelné zasedání se konalo ve středu 11. března. Díky podpoře schválené ve výši přesahující milion korun si 64 žadatelů koupí vozíky nebo příslušenství k nim, sluchadla, rehabilitační kočárky nebo doplatí bezbariérovou úpravu. 

březen 11

Pečení pro děti vyneslo přes 21 tisíc korun

Pečení pro děti se konalo první březnovou sobotu. Skvělému výsledku napomohl zápal Evy Čížkovské, která tentokrát prodávala. Malý Martínek si díky výtěžku bude moci koupit speciální kočárek. 

březen 5

Určitě si poradíte - průvodce životními situacemi

Veřejnost se počátkem března v Jihlavě seznámila s praktickým průvodcem životními situacemi nazvaným "Určitě si poradíte". Zatím je k dispozici v Kraji Jihlava, postupně by měl být dostupný po celé republice. 

Naše projekty

X

Pomáháme zlepšovat životy lidí, kterým osud do cesty postavil bariéry.

Mezi zdravými a handicapovanými ale překážky být nemusí, ukážeme vám to.

Abychom byli v pomáhání úspěšnější, potřebujeme lépe znát ty, kdo nás podporují.
A o své práci jim dát vědět. Moc nám údaji o sobě pomůžete. Budou jen pro nás.
Děkujeme.Zavřít okno a pokračovat na web

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více