Menu
                            
              Milí přátelé,
zorganizovali jsme u nás v nadaci neobvyklé setkání. Blogerka roku 2014, která si říká Teri Blitzen, se stala nejmladší přispěvatelkou naší Národní kroniky. A snad také inspirací nejen pro "naše" senzační seniory. Ve svém krátkém videu konfrontuje generace, které od sebe dělí několik desítek let. A to nad tématem, které je Teri samotné blízké. Nad technickými zázraky. Jak si s nimi kdo poradil a co si o nich myslí, vám napoví právě její video. Věríme, že spustí lavinu příspěvků do největšího archivu malých dějin.  
Mílovými kroky se blížíme k letošní „perle“ Konta Bariéry, k naší již dvanácté výstavě a aukci pro Konto Bariéry. V neděli 14. prosince v poledne pořádáme již 12. aukci. Dražit budeme rekordních 500 děl a velká novinka letošní aukce je, že dražit budeme ve Veletržním paláci. Všechna díla si tam můžete prohlédnout od 28. listopadu do 12. prosince. V klidu se nad nimi můžete zamyslet  přímo na čtrnáctidenní výstavě a nebo nad katalogem, který najdete na našem webu. 
Možná si tu vyberete dárek k Vánocům pro své milé a zároveň pomůžete. Věřím, že nový prostor, Veletržní palác, přinese štěstí jak těm, kteří budou usilovat o krásná výtvarná díla, tak i našim handicapovaným studentům, kteří z peněz získají užitek, pravidelné měsíční stipendium.

Božena Jirků Ředitelka Konta Bariérylistopad 18

Blogerka roku Teri natočila video pro Národní kroniku

Nejen své vrstevníky jím chce motivovat, aby nezapomínali na minulost.
Pro námět nešla daleko, vybrala si to, co je jí blízké – vymoženosti moderní techniky, které srovnala s jejich předchůdci. A se vším pak konfrontovala dvě různé generace. Více

listopad 3

Příběhy o práci na dálku podpoří Senzační seniory

Společnost Microsoft vyhlásila na pátek 7. listopadu druhý ročník Dne práce odkudkoli. Podstatou je sdílení příběhu a fotky nebo videa, jak technologie MS dávají lidem flexibilitu pracovat z doma, z kavárny, z parku, ze zahraničí. Za každý z prvních 500 příspěvků věnuje Microsoft 200 korun. Podpoří tak práci s technologiemi pro Senzační seniory. 

říjen 30

Katalogy 12. aukce pro Konto Bariéry jsou na světě

V neděli 14. prosince v poledne pořádáme již 12. aukci. Dražit budeme rekordních 500 děl a velká novinka letošní aukce je, že dražit budeme ve Veletržním paláci. Všechna díla si tam můžete prohlédnout od 28. listopadu do 12. prosince. V klidu se nad nimi můžete zamyslet  přímo na čtrnáctidenní výstavě a nebo nad katalogem, který najdete na našem webu. 

Naše projekty

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více