Menu
                            
            Milí přátelé,
do
oběhali jsme. Tedy, abychom byli úplně přesní, ještě některé skupiny poběží. V rámci prvního ročníku Run and Help, neboli „běhání, které pomáhá“ se nevešly do vymezeného intervalu v prvních dvou dubnových týdnech. Už nyní víme, že se nám díky nadšeným běžcům ze škol, firem nebo úřadů sešlo více než 400 tisíc korun. To je opravdu mnohem více, než jsme se odvažovali doufat. Je to skvělé! Nápad, který se zrodil na škole Open Gate v Babicích, zafungoval. Díky tomu získá pomoc David, Markétka, Jakub, Matyáš, Péťa, Tobík a další a další. A Konto Bariéry, pevně věřím, získalo nové příznivce a sympatizanty. Třeba do budoucna i dárce. Moc cenné je i to, že se spousta dětí a mladých lidí dozvěděla, co je charita, komu a jak pomáhá. To ještě doceníme v budoucnu. Těšíme se, že síť zapojených se v dalších letech rozroste. Užijte si jarní dny a běhejte, pro dobrou věc i pro radost. 

Božena Jirků Ředitelka Konta Bariéryduben 21

Run and Help vyneslo přes 400 tisíc

Konto Bariéry zaštítilo šňůru charitativních běhů nazvanou Run and Help. Neboli běhání, které pomáhá. Zapojilo se na 30 skupin – škol, firem, ale i parta kamarádů nebo zaměstnanci městského úřadu. Celková částka, která se podařila získat, předčila veškerá očekávání a překročila 400 tisíc korun. 

duben 20

Konto Bariéry partnerem Dejvického divadla

První spolupráce se uskutečnila prostřednictvím speciálního představení Ucpanej systém. Tato hra je v Dejvickém divadle dlouhodobě vyprodaná. A tak vedení divadla lístky zdražilo o 200 korun a veškerý výtěžek věnovalo malé Adélce - klientce Konta Bariéry - jako příspěvek na speciální rehabilitace. 

duben 14

Běhání, které pomáhá, se už zúčastnily tisíce lidí

Speciální charitativní sportovní akci – Run and Help, neboli Běhání, které pomáhá, zahájilo Konto Bariéry na apríla. Řady běžců už se počáítají v tisících. Běželo osazenstvo škol, advokátní kanceláře, cukrárny, mlékárny nebo obchodu pro kutily. Výtěžek zatím šplhá ke 150 tisícům. 

duben 9

Cenu Františka Kriegla získal Činoherák Ústí

Nadace Charty 77 vyhlásila Cenu Františka Kriegla za občanskou statečnost pro rok 2015. Legendární Činoherní studio v Ústí nad Labem, proslulé kromě vysokých uměleckých kvalit také nebojácnou společenskou kritikou, bylo vystaveno nebývale hrubému a nekulturnímu mocenskému ataku. 

Naše projekty

X

Pomáháme zlepšovat životy lidí, kterým osud do cesty postavil bariéry.

Mezi zdravými a handicapovanými ale překážky být nemusí, ukážeme vám to.

Abychom byli v pomáhání úspěšnější, potřebujeme lépe znát ty, kdo nás podporují.
A o své práci jim dát vědět. Moc nám údaji o sobě pomůžete. Budou jen pro nás.
Děkujeme.Zavřít okno a pokračovat na web

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více