Menu

Fotografie v tiskové kvalitě

V úterý 26. srpna 2014, byla v prostorách Muzea Kampa v Praze oznámena jména trojice finalistů mezinárodní Ceny Václava Havla za lidská práva za rok 2014, kterou uděluje Rada Evropy ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla a Nadací Charty 77. Slavnostní oznámení laureáta Ceny pro rok 2014 a její předání proběhne v rámci podzimního Valného shromáždění Parlamentního shromáždění RE ve Štrasburku, které se uskuteční 29. září 2014 ve 12:30 hodin.  
Era a Poštovní spořitelna si nechaly u příležitosti 130. výročí založení poštovního bankovnictví u České pošty vydat vlastní poštovní známky. Část těchto cenin věnovaly Kontu Bariéry na podporu lidí s handicapem. Jelikož unikátní známky nelze volně koupit, zájem filatelistů byl opravdu velký. Nadace nakonec za prodej známek od Ery a Poštovní spořitelny získala celkem 150 tisíc korun.
V Prague City Golf Clubu se měl v sobotu 12. července konat pod heslem "Tomášové pomáhají Tomášům" již osmý ročník benefičního golfového turnaje Tomas Golf Cup pro Konto Bariéry. Hřiště však bylo podmáčené, hledá se náhradní termín. 
Ve středu 18. 6. 2014 v podvečer uspořádala česko – slovenská rodinná firma ALLIVICTUS charitativní večer u příležitosti uvedení nové zpevňující emulze EFFFI SHAPE EXCLUSIVE na trh.
Vítězem speciální kategorie „Zaměstnavatel bez bariér“, kterou již podeváté procesuje Konto Bariéry v rámci soutěže Zaměstnavatel roku, se stala společnost Blue Point Solutions.  Ta vyhrála již v roce 2010. Výsledky soutěže organizované ve spolupráci s Klubem zaměstnavatelů byly slavnostně vyhlášeny 17. června 2014. 
Byli jste skvělí! Navzdory počasí, které nebylo úplně letní, jste zrmzlinou v cukrárně Angelato v Rytířské ulici v Praze pomohli Jakubovi částkou přesahující 40 tisíc korun. Přispěje mu na zakoupení rugby vozík. 
V pátek 6. června 2014 uspořádala městská část Praha 6 v Břevnovském klášteře 21. ročník Společenského večera Prahy 6. Ve spolupráci s Kontem Bariéry se uskutečnila dobročinná dražba, jejíž výtěžek, 160 tisíc korun, tradičně podpoří konkrétní klienty Konta Bariéry.
SENzační SENioři Konta Bariéry a fitness trenér David Huf a jeho občanské sdružení Buď fit seniore ve spolupráci s  generálním partnerem Pražskými službami a Českou unií sportu  zorganizovali 4. června na stadionu na Kotlářce v Dejvicích Sportovní hry seniorů.  
Tak se jmenoval společenský večer, který v pražském hotelu Mandarin uspořádal časopis Forbes.  Po dobré večeři se mluvilo o společenské odpovědnosti úspěšných firem a jejich majitelů. Dvě nadace potom měly příležitost představit charitu, představit svoji práci. Vedle Nadace Via to byla i Nadace Charty 77.
Blíží se 9. ročník mezinárodního fotbalového turnaje postižených osob SENI CUP v Havlíčkově Brodě, který se uskuteční ve středu 4. června. Konto Bariéry opět nechybí mezi jeho partnery. A k tradičnímu patronovi neobvyklého turnaje, fotbalové legendě Antonínu Panenkovi, přibyl (nejen zapálený fotbalista) Jakub Kohák.  
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 305)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více