Menu

Fotografie v tiskové kvalitě

Prodejní výstava nádherných fotografií nazvaná lapidárně Island očima Gabriela Urbánka vynesla úžasných 80 tisíc pro Konto Bariéry. Přispějeme díky tomu neslyšící Nikole na zakoupení řečového procesoru ke kochleárnímu implantátu.  Autorovi i všem kupcům děkujeme!

Od 7. do 14. dubna se Češi na webu zapojili do společného projektu Konta Bariéry a Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci s názvem Český internet pomáhá. Díky pár kliknutí pomohli financovat pomůcky třem lidem s handicapem nebo přispěli na zaškolení nových dobrovolníků pečujících o seniory. Celkem se podařilo vybrat půl milionu korun. Všechny informace o projektu naleznete na www.internetpomaha.cz
Sprinx Systems, přední technologická společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů, vývoj webových řešení a na služby v oblasti  hostingu a správy aplikací, oslavila 18. narozeniny. K plnoletosti si nadělila nové logo a Kontu Bariéry, stejně jako Lince bezpečí šek, na 100 tisíc korun. 
S cílem pomoci těm, kteří to opravdu potřebují, se letos již počtvrté spojili velcí i menší hráči českého internetu i charitativní organizace. Konto Bariéry a Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci zveřejnily příběhy konkrétních lidí, jimž od 7. dubna můžete po dobu jednoho týdne prostřednictvím internetu přispět libovolnou částkou. Všechny příběhy a další potřebné informace naleznete na www.internetpomaha.cz 
Jedna z nejvýznamnějších českých nevládních organizací si připomněla 35 let své existence. Stylově, oceněním těch, kdo nadaci nejvíce pomáhali, a divadelní hrou Václava Havla Zahradní slavnost. To vše v neděli 30. března ve Stavovském divadle v Praze.
Zaměstnanci české pobočky společnosti Pfizer vybrali ve vánoční charitativní sbírce více než 65 tisíc korun. V březnu převzala šek na tuto částku Božena Jirků a František Janouch z rukou řediteel české pobočky, pana John Raneyho. Díky výtěžku zaměstnanecké sbírky si Karolína R. bude moci zaplatit speciální rehabilitaci.
Ještě než zase opustí Česko a vyrazí do světa na další závody, zavítala snowboardová olympijská šampionka Eva Samková do redakce MF DNES a iDNES.cz, aby předala dražitelům věci z dobročinné aukce. Bpžena Jirků za Konto BARIÉRY poděkovala štědrým dražitelům a upřesnila, že peníze získají sluchově postižení malí lyžaři.
Naděžda a Zbyněk Frolíkovi jsou v Kontu BARIÉRY dobře známí. Několik let spolu spravujeme fond Linet. K této spolupráci však přibyl další velkorysý dar. Manželé Frolíkovi při společné oslavě svých narozenin nabídli pozvaným hostům možnost nenosit dárky, ale přispět na speciálně zřízený podúčet v nadaci s tím, že získaná finanční částka bude rozdělena podle dispozic specializovaného pracoviště FN Motol, konkrétním onkologickým pacientům a jejich rodinám. Výše darů přesáhla 240 000 korun.
Děkujeme!
Už je to víc než jen milá tradice. Po velkých sportovních úspěších se na portálu iDNES.cz draží dary od českých sportovců a získáné peníze pomáhají. Dobročinná aukce darů od medailistů ze Soči vynesla 396 600 korun. Děkujeme!
Zimní olympijské hry v Soči byly z českého pohledu výjimečné a vy na ně můžete mít výjimečnou vzpomínku. Všichni medailisté totiž věnovali něco ze svého vybavení do aukce, která na iDNES.cz odstartuje ve čtvrtek 27. února v 9 hodin. Polovinu výtěžku získají prostřednictvím Konta BARIÉRY nadějní sluchově postižení lyžaři do 13 let.  
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 288)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více