Menu

Archiv článků

/Praha, 29. 09. 2016/  Na diváky středečního pořadu Pomáhej s humorem, který připravuje Konto Bariéry ve spolupráci s Českou televizí, čekalo malé překvapení. Svou premiéru zde totiž měla nová „hymna“ Konta Bariéry. Písničku s názvem „Pomáhej pomocí nosu“ složil Ondřej Ládek alias Xindl X. Text napsal Tomáš Roreček. 
/Praha, 28.09.2016/    Desítky tisíc jednotlivců a firem, kteří podporují Konto Bariéry po celý rok, přispěli i v rámci charitativního pořadu Pomáhej s humorem. Částka se tak vyšplhala na neuvěřitelných 30 853 401 korun. V pořadu Pomáhej s humorem, který Česká televize vysílala 28. 9., vystoupila řada osobností, například Lucie Bílá, Radek Banga, Jiří Lábus, Pavel Liška, Barbora Poláková, Jitka Schneidrová, Miroslav Žbirka a mnozí další. Pořad je vyvrcholením stejnojmenného projektu Konta Bariéry.
Půl roku. Tak dlouho Konto Bariéry a Česká televize připravují pořad "Pomáhej (s) humorem", který se bude vysílat již zítra, ve středu 28.9. od 21.20 na ČT1. Na co se můžete těšit? Hvězdně obsazené scénky, originální vystoupení a silné příběhy. V pořadu vystoupí o Radek Banga a Gipsy.cz. Nezapomeňte se dívat.
Jan Povýšil o sobě říká, že bývá na závodech málomluvný a nejvíc se těší na to, až odplave poslední závod.
Lukostřelec David Drahonínský je ostřílený paralympionik. Kontu Bariéry si před odjezdem do Ria svěřil, že se těším na svůj závod i na soutěž mix týmů, kde se představím společně s Šárkou Musilovou.  "Každé vítězství a medaile má svůj příběh a cestu, kterou jsem musel při boji o ní absolvovat. K sportu ale patří i prohry, díky kterým se člověk posune dál," říká.  
Šestinásobný mistr světa a úspěšný paralympionik Jiří Ježek se těší na neopakovatelnou atmosféru Her. "Tolik energie na jednom místě člověk málokdy zažije," říká v rozhovoru pro Konto Bariéry.
V sobotu 10. září bylo v Památníku Lidice slavnostně zakončeno pojízdné filmové promítání Kinematografu bratří Čadíků. Stejně jako v minulých letech bylo dobrovolné vstupné na projekce věnováno na dobročinné účely. Letos bylo předáno 800 tisíc korun tradičně Kontu Bariéry.
Běla Třebínová bude v Riu fandit všem našim sportovcům. Ona sama chce zaplavat co nejlépe.


Cyklista Ivo Koblasa se na paralympiádu tvrdě připravoval, například na Mallorce. Má za sebou také nabitou sezonu. Zúčastnil se světových soutěží, například dráhovém mistrovství světa v Montichiari v Itálii nebo světového poháru ve Španělsku a Belgii. S jakým cílem odjel do Ria? „Byl bych velmi rád,  pokud by alespoň jednou mé vystoupení zacinkalo medailí, ale vše je jen sport,“ říká Ivo Koblasa.  
Praha – Sbírka Globusu, dlouhodobého partnera Konto Bariéry, má své rekordní finále. Vybralo se více než 14,3 milionů, za které jsme pořídili 22 speciálně upravených automobilů. Na konci srpna je obdržely organizace, které pomáhají handicapovaným denně žít lepší život. Součástí předání bylo i hudební vystoupení Lucie Bílé, která je jednou z patronek sbírky.
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 857)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více