Menu
Hlavní stránka / Projekty / Sport bez bariér / Jak můžete pomoci

Jak můžete pomoci

Sport má pro lidi s handicapem opravdu nezměrný význam. Proj jejich tělo je vítanou rehabilitací, snad ještě víc ale znamená to, že jsou opět v partě přátel, někam patří a něčeho mohou dosáhnout. Avšak náklady jsou v průměru dvakrát až třikrát vyšší než u sportu "zdravých". Jestliže Vás projekt Sport bez bariér oslovil a rozhodli jste se přispět, můžete tak učinit jedním z následujích způsobů.

Dlouhodobě
Trvalým příkazem (např. 50 Kč měsíčně) ve Vašem mzdovém oddělení nebo trvalým příkazem ve Vaší bance. Číslo účtu: 17 111 444/5500. Variabilní symbol: 9, konstantní symbol: 0558.

Prostřednictvím služby SIPO
Nyní můžete Kontu BARIÉRY přispět i službou SIPO.

Jednorázově
Prostřednictvím přímého bankovnictví (Raiffeisenbank), vyplněním platebního příkazu v jakékoliv bance nebo poštovní poukázky typu C. Číslo účtu: 17 111 444/5500. Variabilní symbol: 9, konstantní symbol: 0558.

Technickou novinkou MOBITO
Platební systém Mobito postaven na platbách prostřednictvím mobilního telefonu. Konto BARIÉRY obdrží plnou výši částky, kterou Mobitem po registraci na www.mobitoplatito.cz zašlete na mobito - číslo Konta BARIÉRY 10001760.

DMS roční podpora
Prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru: dms rok kontobariery na číslo 87777. Cena DMS Roční podpora činí 12 x 30 Kč. Příjemce obdrží 27 Kč z každé DMS.

DMS
Prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru: dms kontobariery na číslo 87777. Cena jedné SMS je 30 korun, příjemce Vaší pomoci obdrží 27 Kč.

Zasláním finančního daru pomocí platební karty online
Přispějte jednoduchým a rychlým způsobem s použitím svojí internetové platební karty MasterCard či VISA. Využíváme bezpečnostní protokol „3-D Secure“ podporovaný karetními asociacemi.
http://www.kontobariery-online.cz/

Online platební bránou PayU
Platbou PaySec
Prostřednictvím služby PaySec můžete věnovat částku přímo online na internetu. Použijte k tomu prosím tuto stránku.

Zakoupením špendlíků a svíček

Stylové špendlíky a svíčky navrhl špičkový designér Aleš Najbrt. Prodávají se v 59 hypermarketech Albert, na více než 300 čerpacích stanicích Benzina, na více než 3000 pobočkách České pošty, v síti kaváren Costa Coffee, na internetových portálech Mall.cz a Neoluxor, stejně jako v kamenných knihkupectvích Neoluxor. Cena špendlíku i svíčky je 50 korun.

Zakoupením nosu
Symbol Konta BARIÉRY, červený klaunský nos, můžete zakoupit za 30 korun celoročně na internetových portálech našich partnerů Bontonland a Neoluxor, v jejich kamenných obchodech, případně osobně v sídle nadace Melantrichova 5, Praha 1.

Zakoupením pohlednic a kalendářů


Můžete také věnovat použitý počítač pro projekt PPB.

Můžete přispět i prostřednictvím zakoupením obrazu v aukci
Touto cestou poputují vaše příspěvky lidem s postižením na programy, díky nimž si budou moci pořídit pomůcky, které jejich život mohou výrazně zjednodušit a zkvalitnit. Nebo i díky vám vystudují a jejich perspektiva bude světlejší.

DĚKUJEME!

Chci přispět

Každá koruna, kterou pošlete, pomůže. I malý příspěvek má smysl, když nás přispívají tisíce... Děkujeme!

 • Platebním příkazem

  • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
  • Variabilní symbol: 9
  • Konstantní symbol: 0558
  Více
 • Dárcovské SMS

  • Jednorázově DMS ve tvaru
   DMS KONTOBARIERY
  • Roční podpora DMS ve tvaru
   DMS ROK KONTOBARIERY
   Pošlete na číslo 87777
  Více
 • Další způsoby

  • Online platební branou
  • Online platbou přes mobil
  • Online platební kartou
  • Zakoupením dárku
  Více