Menu
Hlavní stránka / Projekty / Aukční salony výtvarníků / Nabídka děl z 12. aukce

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci.

295  x   Němec Jiří „Ornagram - Šťovík“

akryl na plátně, 2008
signováno, rámováno, 60 x 70 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

298  x   Nepasický Jiří „Modrá skála “

akryl na plátně, 2013
signováno, rámováno, 88 x 70 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 9 000,00 Kč

299  x   Nesázal Michal „Barns“

akryl na plátně, 2011
signováno, rámováno, 18 x 24 cm
Hodnota daru: 23 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 21 000,00 Kč

300  x   Nešleha Pavel „Kameny III.“

litografie, 1997
signováno, rámováno, zaskleno, 54 x 45 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

304  x   Nievaldová Miloslava „Odrazy“

olej na plátně, 2014
signováno, rámováno, 100 x 70 cm
Hodnota daru: 26 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 13 000,00 Kč

307  x   Nováková Zdenka Marie „V květnu II. “

olej na plátně, 2010
, signováno, rámováno, 50 x 40 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 000,00 Kč

309  x   Oleríny Veronika „Balvánci 1 “

šamot, nedatováno
signováno, 60 x 50 cm
Hodnota daru: 12 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

310     Oleríny Veronika „Balvánci 2, 3“

šamot, nedatováno
signováno, 40 x 25 cm a 25 x 25 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 16 000,00 Kč

314  x   Orlita Lukáš „Nasávačka“

akryl na plátně, 2013
signováno, rámováno, 95 x 65 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 9 000,00 Kč

315  x   Orlita Lukáš „Svatá matka, Beranice (soubor 2 děl) “

akryl na papíře, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, à 70 x 50 cm
Hodnota daru: 14 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

318  x   Ovčáčková Berenika „Dítě s hvězdou“

grafika (digitální tisk), 2013
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

320  x   Pacner Miroslav „Záře“

kombinovaná technika, 2003
signováno, rámováno, 60 x 60 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

323     Palma Petr „Indilián “

linoryt, 2009
signováno, 78 x 52 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

324  x   Palma Petr „Zubatá z vedlejšího vchodu “

linoryt, 2009
signováno, rámováno, zaskleno, 59 x 45
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 800,00 Kč

325  x   Pasta Oner „I´m Not Who I Was III. “

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 60 x 90 cm
Hodnota daru: 28 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 28 000,00 Kč

332  x   Pažoutová Kateřina „Útěk“

olej na sololitu, 1989
signováno, rámováno, 36 x 28 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

333  x   Pěchouček Michal „Hervé Lesétre (cyklus Školní loď) “

akryl na plátně, 2012
signováno, rámováno, 110 x 70 cm
Hodnota daru: 45 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 30 000,00 Kč

334  x   Perič Milan „Červená krajina “

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 50 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 28 000,00 Kč

337  x   Piekar Pavel „Tom Wesselmann“

barevný linoryt, 2014
signováno, 67 x 47 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

343  x   Polívková Zdenka „Blata na Šumavě“

kombinovaná technika, hlubotisk, suchý pastel, 2010
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 7 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

Zobrazeny výsledky 81-100 (z 138)
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY
    • Roční podpora DMS ve tvaru
      DMS ROK KONTOBARIERY
      Pošlete na číslo 87777
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více