Menu
Hlavní stránka / Projekty / Aukční salony výtvarníků / Nabídka děl z 12. aukce

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci.

320  x   Pacner Miroslav „Záře“

kombinovaná technika, 2003
signováno, rámováno, 60 x 60 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

323     Palma Petr „Indilián “

linoryt, 2009
signováno, 78 x 52 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

324  x   Palma Petr „Zubatá z vedlejšího vchodu “

linoryt, 2009
signováno, rámováno, zaskleno, 59 x 45
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 800,00 Kč

325  x   Pasta Oner „I´m Not Who I Was III. “

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 60 x 90 cm
Hodnota daru: 28 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 28 000,00 Kč

332  x   Pažoutová Kateřina „Útěk“

olej na sololitu, 1989
signováno, rámováno, 36 x 28 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

333  x   Pěchouček Michal „Hervé Lesétre (cyklus Školní loď) “

akryl na plátně, 2012
signováno, rámováno, 110 x 70 cm
Hodnota daru: 45 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 30 000,00 Kč

334  x   Perič Milan „Červená krajina “

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 50 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 28 000,00 Kč

337  x   Piekar Pavel „Tom Wesselmann“

barevný linoryt, 2014
signováno, 67 x 47 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

343  x   Polívková Zdenka „Blata na Šumavě“

kombinovaná technika, hlubotisk, suchý pastel, 2010
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 7 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

344  x   Pošva Jiří „Ležící akt“

šamotová hlína, 2010
signováno, 17 x 36 x 28 cm
Hodnota daru: 14 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

347  x   Poupětová Miluše „Na vlně v bublině“

olej na plátně, 2011
signováno, rámováno, 80 x 100 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 14 000,00 Kč

348  x   Pražan Oldřich „Temná vášeň “

olej na desce, 2013
signováno, rámováno, 55 x 44 cm
Hodnota daru: 12 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

354     Puchnarová Dana „Tři nejlepší barvy“

litografie, 2006
signováno, 100 x 70 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

362     Ranný Emanuel „Podzim“

barevná litografie, 1990
signováno, 49 x 41 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

373  x   Sakuma Eva „Fuji II. (z vlaku) “

akryl na plátně, 2008
signováno, rámováno, 45 x 45 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

375     Salajka Martin „Sova“

barevná litografie, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, 50x70cm
Hodnota daru: 2 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 800,00 Kč

378  x   Samek Petr „Navečer II.“

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 45 x 32 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 11 000,00 Kč

383     Severová Jaroslava „The Letter“

digitální tisk, 2013
signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
Hodnota daru: 12 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 000,00 Kč

385  x   Sichrovská Monika „Jizerské hory - Pytlácké kameny - skulina “

olej na plátně, 2011
signováno, rámováno, 126 x 95 cm
Hodnota daru: 17 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

398  x   Sozanský Jiří „Z cyklu Skelety“

koláž, foto, akryl, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 120 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 18 000,00 Kč

Zobrazeny výsledky 81-100 (z 122)
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY
    • Roční podpora DMS ve tvaru
      DMS ROK KONTOBARIERY
      Pošlete na číslo 87777
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více