Menu
Hlavní stránka / Projekty / Aukční salony výtvarníků / Nabídka děl z 12. aukce

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci.

362     Ranný Emanuel „Podzim“

barevná litografie, 1990
signováno, 49 x 41 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

373  x   Sakuma Eva „Fuji II. (z vlaku) “

akryl na plátně, 2008
signováno, rámováno, 45 x 45 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

375     Salajka Martin „Sova“

barevná litografie, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, 50x70cm
Hodnota daru: 2 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 800,00 Kč

378  x   Samek Petr „Navečer II.“

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 45 x 32 cm
Hodnota daru: 25 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 11 000,00 Kč

383     Severová Jaroslava „The Letter“

digitální tisk, 2013
signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
Hodnota daru: 12 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 000,00 Kč

385  x   Sichrovská Monika „Jizerské hory - Pytlácké kameny - skulina “

olej na plátně, 2011
signováno, rámováno, 126 x 95 cm
Hodnota daru: 17 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

398  x   Sozanský Jiří „Z cyklu Skelety“

koláž, foto, akryl, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 120 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 18 000,00 Kč

408  x   Suchánek Vladimír „Osamění III.“

barevná litografie, 2013
signováno, rámováno, zaskleno, 71 x 50 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

411  x   Surůvka Jiří „Trainspotting “

digitální tisk, 2014
signováno, rámováno, 23 x 30 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

434  x   Šmíd Jan „Lineární komplementarita“

kombinovaná technika, 2013
signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 60 x 84 cm
Hodnota daru: 18 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 9 000,00 Kč

444  x   Šuhájek Jiří „Podzim (Čtyři roční období II.) “

ručně foukané a broušené sklo z bezolovnatého křišťálu, 2009
výška 27 cm
Hodnota daru: 30 300,00 Kč
Vyvolávací cena: 25 000,00 Kč

454  x   Tobola Jan „Loď - Nebreč“

kombinovaná technika, olej a akryl na sololitu, 2012
signováno, rámováno, 55 x 55 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 000,00 Kč

456  x   Trčková Šárka „Kachny“

tisk na plátně, 2007/2014
signováno, rámováno, 57 x 83 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

457  x   Trhlíková Martina. „Stíny duše I. “

litografie na papíře, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 80 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

463  x   Váradiová Markéta „Puzzle VI.“

akryl na plátně, 2007
signováno, rámováno, 40 x 40 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 000,00 Kč

464  x   Vašíček Aleš „Bílý prstenec“

tavené, broušené a leštěné křišťálové sklo, 2012
signováno, 41 x 45 x 15 cm
Hodnota daru: 80 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 40 000,00 Kč

479  x   Vlček Petr „Dvojice“

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 24 x 30 cm
Hodnota daru: 2 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 500,00 Kč

481  x   Votruba Jiří „Revolucionář“

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 60 x 50 cm
Hodnota daru: 30 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 15 000,00 Kč

489  x   Welberts Inga „ Fénix “

olej a akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 100 X 100 cm
Hodnota daru: 33 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 18 000,00 Kč

491  x   Zajacová Jana „ Jarní nálada“

barevný linoryt, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 50 x 74 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

Zobrazeny výsledky 81-100 (z 103)
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY
    • Roční podpora DMS ve tvaru
      DMS ROK KONTOBARIERY
      Pošlete na číslo 87777
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více