Menu
Hlavní stránka / Projekty / Aukční salony výtvarníků / Nabídka děl z 12. aukce

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci.

003  x   Altmann Jiří „Erbenův vodník“

dřevořez, 1980
signováno, rámováno, zaskleno, 21 x 18 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 800,00 Kč

011     Axmann Mikoláš „Jezdec“

litografie, 2012
signováno, 39 x 30 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 000,00 Kč

018  x   Bax Lucie „Strachovládce“

akryl na plátně, 2013
signováno, rámováno, 80 x 80 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 000,00 Kč

019  x   Bednářová Ivana „Strom“

kombinovaná technika, 2014
signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 74 x 56 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

036  x   Bohdanová Blanka „Krajina“

olej na plátně, 2013
signováno, rámováno, 40 x 45 cm
Hodnota daru: 8 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 000,00 Kč

039     Boška Jindřich „Variace stop“

alchymáž a rytá kresba, 2013
signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 35 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 300,00 Kč

048  x   Brejcha Šimon „Aircraft 1“

hlubotisk se šablonou, 2014
signováno, rámováno, zaskleno, 66 x 96 cm
Hodnota daru: 19 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 9 000,00 Kč

053  x   Bušek Jiří „Setkání I.“

digitální tisk, 2014
signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
Hodnota daru: 3 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 800,00 Kč

056  x   Cilková Zuzana „Růžové růže“

olej na sololitu, 2002
signováno, rámováno, 20 x 30 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

057  x   Císařovská Vendula „Jablko“

kombinovaná technika, 2005
signováno, rámováno, zaskleno, 34 x 24 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

072  x   Doležal Vladimír „Postava v modrém“

barevná kresba, 2013
signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 83 cm
Hodnota daru: 9 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 500,00 Kč

075  x   Drahotová Veronika „Horizont of Being“

kombinovaná technika, pastelka, flitry, 2014
signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 60 cm
Hodnota daru: 7 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 500,00 Kč

091  x   Franz Vladimír „Les - konvalinky“

akvarel, 2014
signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 000,00 Kč

092     Gabriel Martin „Město“

litografie, 2009
signováno, rámováno, zaskleno, 36 x 50 cm
Hodnota daru: 3 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 000,00 Kč

095  x   Gabrielová Milada „Motýl Šaman “

barevná litografie, 2009
signováno, 36 x 50 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 000,00 Kč

109     Hayek Pavel „Kapradí“

serigrafie, 1997
signováno, rámováno, zaskleno, 67 x 53 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 300,00 Kč

110  x   Hayek Pavel „Lusky katalpy“

serigrafie, 2009
signováno, 74 x 64 cm
Hodnota daru: 4 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 500,00 Kč

112  x   Hejlová Natálie „Abstrakce č. 14“

akryl na plátně, 2014
signováno, rámováno, 70 x 50 cm
Hodnota daru: 12 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

113  x   Herynek Pavel „Ze série Krajina“

kresba tuší, 2014
Hodnota daru: 3 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 300,00 Kč

118  x   Hnízdil Aleš „Cyklická energie a prolínání vědomí“

tušová kresba bambusem, 2014
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 45 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 22 000,00 Kč

Zobrazeny výsledky 1-20 (z 98)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY 30
    • DMS KONTOBARIERY 60
    • DMS KONTOBARIERY 90
    •
    • Trvalá podpora DMS ve tvaru
      DMS TRV KONTOBARIERY 30
    • DMS TRV KONTOBARIERY 60
    • DMS TRV KONTOBARIERY 90

    • Pošlete na číslo 87777
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více