Menu
Hlavní stránka / Projekty / Aukční salony výtvarníků / Nabídka děl z 11. aukce

Katalog doprodeje 11. aukce

Uvedená díla je možné v kanceláři nadace zakoupit za vyvolávací cenu navýšenou o 10%. Díla je možné si po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v nadaci.

001  x   Ambrosová Helena „Lobosova etuda“

olej na plátně, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 55 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 000,00 Kč

009  x   Axmann Mikoláš „Zvěstování Josefovi“

kamenotisk na plátně 2/2, 2010
signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 63 cm
Hodnota daru: 20 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 15 000,00 Kč

016     Beneš Karel „Akt“

litografie, 1993
signováno, 71 x 50 cm
Hodnota daru: 3 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

042  x   Budíková Jana „Podzim“

serigrafie, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 500,00 Kč

044  x   Cajthaml David „Noční krajina“

koláž, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 50 cm
Hodnota daru: 8 700,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 900,00 Kč

067  x   Erlebach Vladimír „Srpnový večer (neděle)“

olej na plátně, 2004
signováno, rámováno, 150 x 120 cm
Hodnota daru: 40 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 30 000,00 Kč

071  x   Fárka Lubomír „Málo vody - suché kapky“

olej na plátně, 2003
signováno, rámováno, 65 x 55 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

082  x   Halata Dobroslav „Zátiší s malovaným džbánem“

akryl, olej na plátně, 2012
signováno, rámováno, 50 x 70 cm
Hodnota daru: 15 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 10 000,00 Kč

083  x   Halberštát Eduard „Překážka“

autorská barevná serigrafie, 1999
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 100 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

086  x   Harcuba Jiří „Soucit“

ryté sklo, 2012
signováno, 21 x 16 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 4 000,00 Kč

105  x   Hošek Jakub „Bez názvu“

tužka na papíře, 2010
signováno, rámováno, zaskleno, 21 x 30 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 800,00 Kč

106  x   Hošková Anežka „Stay Magical“

barevný linoryt, 2011
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

111  x   Hrubý Jan „Bez názvu“

barevný linoryt, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 35 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 000,00 Kč

119  x   Hůla Jiří „Zátiší“

sítotisk, 2000
signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 55 cm
Hodnota daru: 4 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

134  x   Janečka Petr „Díkůvzdání“

kombinovaný materiál, dřevo, kov, patinováno, 2010
signováno, 64 x 50 cm
Hodnota daru: 5 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 2 500,00 Kč

144  x   Jemelka Jan „Sarkofág“

barevný dřevořez, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm
Hodnota daru: 10 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 6 000,00 Kč

156  x   Kavan Jan „Pět fragmentů osudu“

grafický list, lept, tvarované matrice, soutisk, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 90 x 64 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 5 000,00 Kč

165  x   Kočí Richard „Přízeň osudu“

počítačová grafika, 2008
signováno, rámováno, zaskleno, 68 x 58 cm
Hodnota daru: 6 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 3 500,00 Kč

167  x   Kokolia Vladimír „Kopec Stráž, kopec Stráž - Lípa“

akvarel a tuš na papíře, 2012
signováno, rámováno, zaskleno, 73 x 56 cm, 30 x 22 cm
Hodnota daru: 18 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 15 000,00 Kč

170  x   Komárek Ivan „Bum, bum, bubínek“

papírová koláž, 2011
signováno, rámováno, zaskleno, 45 x 62 cm
Hodnota daru: 9 000,00 Kč
Vyvolávací cena: 7 000,00 Kč

Zobrazeny výsledky 1-20 (z 69)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4  >  >|

Chci přispět

  • Platebním příkazem

    • Číslo účtu: 17 111 444 / 5500
    • Variabilní symbol: 9
    • Konstantní symbol: 0558
    Více
  • Dárcovské SMS

    • Jednorázově DMS ve tvaru
      DMS KONTOBARIERY 30
    • DMS KONTOBARIERY 60
    • DMS KONTOBARIERY 90
    •
    • Trvalá podpora DMS ve tvaru
      DMS TRV KONTOBARIERY 30
    • DMS TRV KONTOBARIERY 60
    • DMS TRV KONTOBARIERY 90

    • Pošlete na číslo 87777
    Více
  • Další způsoby

    • Online platební branou
    • Online platbou přes mobil
    • Online platební kartou
    • Zakoupením dárku
    Více